“tragedia”
Pekin — recenzja

Pekin
Nr 2 178 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Chińska

Tragedia.
Omijać.
Zepsute i śmierdzące jedzenie i jeszcze obruszenie u obsługi ,że śmiemy zwracać dania.
Wyszliśmy.
Dobrze,że w pobliżu są jeszcze inne alternatywy do zjedzenia przed teatrem.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, ZusaK

Zrecenzowano 18 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Jest to moim zdaniem jedna z lepszych restauracji chińskich w Warszawie. Bardzo smaczne dania zarówno kurczak, wołowina czy zupy. Dziwią mnie złe opinie, bo wolę zjeść tutaj niż w tzn. budzie. Obsługa mogłaby być bardziej profesjonalna, ale dania to rekompensują. Ceny są wyższe, ale wg mnie serwowana też jest jakość.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Marcin M
Zrecenzowano 2 października 2017

Chcę przestrzec przed odwiedzinami w Restauracji Pekin. Byłem w ostatnią niedzielę pierwszy i ostatni raz. Czekaliśmy 50 min. na posiłek (w lokalu było pięć osób na krzyż)!! Nie dostaliśmy części posiłku, gdyż z niewyjaśnionych okoliczności nie udało się przygotować makaronu sojowego... Gdy wreszcie doczekaliśmy się na zamówienie, myślałem ,że dostałem przystawkę... Dania mikroskopijne w stosunku do ceny. Smak i wygląd pozostawiają wiele do życzenia! Byliśmy zadziwieni. Niejeden raz jadłem o wiele więcej i smaczniej, za połowę ceny w przysłowiowej "budzie Wietnamczyka". Jedyna zaleta to wystrój restauracji, ale tym się trudno najeść.. Szkoda czasu i pieniędzy!

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, tertip2017
Zrecenzowano 20 czerwca 2017

Chińczyk jak chińczyk. za tę cenę można kupić kilka identycznych dań w normalnej knajpie chińskiej. Nie polecam.

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, coooller
Zrecenzowano 14 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Potrawy dość przeciętne i bardzo drogie w stosunku do jakości. Za 1 przystawkę, 2 dania głowne i 1 deser (+hebrata i woda) 250zł? Przesada, nie zamówiliśmy nic wykwintnego jak na taki rachunek. Jedyne co zachęca to wystrój.

Termin wizyty: sierpień 2016
1  Dziękujemy, wybrednabestia

Pekin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pekin? Podziel się wrażeniami!