“7 zł za marną kanapkę”
Piekarnia Aromat — recenzja

Piekarnia Aromat
Nr 16 wśród 44 Szybkie posiłki (Warszawa)
Kuchnie: Francuska
Zrecenzowano 10 września 2019

Jezusku jak tam drogo i jeszcze, żeby dostało się coś ekstra, ale 7 zł za zwykłą bułę z kawałkiem wędliny w środku i serem... Bez sałaty. Bez niczego. No okej - trochę masła. Czuję się nabita w butelkę.

Dziękujemy, 208aleksandra

Zrecenzowano 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Po wyśmienitym śniadaniu francuskim od razu kupiłem trzy słoiki konfitur, miód i kilka wypieków. Chcę mieć takie śniadania w domu! Pyszna, aromatyczna kawa, chrupiący crossaint, do tego świeżutka bułka z konfiturą, masełkiem i białym miodem. Do tego miła obsługa. Polecam każdemu.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, maciejg285
Zrecenzowano 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna lokalizacja, ładne wnętrze, smaczna kawa, miła obsługa...a co najważniejsze, Cruffin (ciastko z dulce de leche) rządzi! Zabrałam jednego do Zielonej Góry :) Ekler pistacjowy też niczego sobie

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, salamondra
Zrecenzowano 21 sierpnia 2018

"AROMAT" to piekarnia, ciastkarnia i kawiarenka w jednym miejscu, w centrum Warszawy. Doskonałe miejsce by się na chwilę zatrzymać i zjeść pysznego croissanta lub sandwicha i popić wyborną kawą. Bardzo dobre pieczywo - bagietki, tradycyjne francuskie chleby, a już chleb tostowy - mistrzostwo! Trudno gdzie indziej znaleźć równie dobry. O ciastkach i ciastach już nie wspominam, bo lepiej ich skosztować niż opisywać. W dodatku, tę niewielką wytwórnię pieczystości tak zaaranżowano, że można dyskretnie popatrzeć, jak te wszystkie smakołyki powstają.

Termin wizyty: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Krzycho53
Zrecenzowano 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Piekarnia i cukierenka Aromat jest sklepikiem, jakich pełno na świecie, a ta jako swój profil przyjęła tradycję francuską.
Bardzo lubię francuskie wypieki, więc niezwłocznie się tam udałam. Niestety z bogatej oferty Aromatu zastałam śladową ilość pojedynczych produktów i nawet pieczywo przedstawiało okrojony do minimum wybór, zatem zdaję sobie sprawę, że moja opinia będzie niepełna, gdyż zabrakło bostock'ów, tartaletek z owocami, brioszek i innych...
Kupiłam klasyczną bagietkę, która okazała się poprawna ale nic ponadto. Natomiast polecam chleb brőd i bułki tego gatunku. Maślane croissanty są bardzo dobre, ale - o niebo lepsze - wypieka Weranda Bistro usytuowana po sąsiedzku.
Niekwestionowanym przebojem Aromatu jest croissant migdałowy, absolutnie wspaniały. Urocze są także małe eklery, zarówno te waniliowe jak tradycyjne. Nowojorski roll cynamonowy nie ma nic wspólnego z pierwowzorem oprócz nazwy. To ordynarny, ubity ciężko, drożdżowy gniot z formy, oblany lukrem - ohyda!
W lokalu ustawiono parę stolików, ale ja bym tu zjeść nie chciała; siermiężne, niezbyt czyste i dość ponure miejsce. W Paryżu czy Wiedniu taki entourage byłby nie do pomyślenia - czy to doprawdy tak trudno położyć parę kolorowych serwetek i byle jaki wazonik z kwiatkiem?
Generalnie Aromat bardzo mnie rozczarował - jeden wybitny croissant migdałowy to jednak za mało...
Maja Wardyńska

Termin wizyty: sierpień 2018
4  Dziękujemy, majaw49

Piekarnia Aromat — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Piekarnia Aromat? Podziel się wrażeniami!