“Petarda!:)”
Piekarnia Aromat — recenzja

Piekarnia Aromat
Nr 22 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Kuchnie: Francuska
Zrecenzowano 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna lokalizacja, ładne wnętrze, smaczna kawa, miła obsługa...a co najważniejsze, Cruffin (ciastko z dulce de leche) rządzi! Zabrałam jednego do Zielonej Góry :) Ekler pistacjowy też niczego sobie

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, salamondra

Zrecenzowano 21 sierpnia 2018

"AROMAT" to piekarnia, ciastkarnia i kawiarenka w jednym miejscu, w centrum Warszawy. Doskonałe miejsce by się na chwilę zatrzymać i zjeść pysznego croissanta lub sandwicha i popić wyborną kawą. Bardzo dobre pieczywo - bagietki, tradycyjne francuskie chleby, a już chleb tostowy - mistrzostwo! Trudno gdzie indziej znaleźć równie dobry. O ciastkach i ciastach już nie wspominam, bo lepiej ich skosztować niż opisywać. W dodatku, tę niewielką wytwórnię pieczystości tak zaaranżowano, że można dyskretnie popatrzeć, jak te wszystkie smakołyki powstają.

Termin wizyty: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Krzycho53
Zrecenzowano 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Piekarnia i cukierenka Aromat jest sklepikiem, jakich pełno na świecie, a ta jako swój profil przyjęła tradycję francuską.
Bardzo lubię francuskie wypieki, więc niezwłocznie się tam udałam. Niestety z bogatej oferty Aromatu zastałam śladową ilość pojedynczych produktów i nawet pieczywo przedstawiało okrojony do minimum wybór, zatem zdaję sobie sprawę, że moja opinia będzie niepełna, gdyż zabrakło bostock'ów, tartaletek z owocami, brioszek i innych...
Kupiłam klasyczną bagietkę, która okazała się poprawna ale nic ponadto. Natomiast polecam chleb brőd i bułki tego gatunku. Maślane croissanty są bardzo dobre, ale - o niebo lepsze - wypieka Weranda Bistro usytuowana po sąsiedzku.
Niekwestionowanym przebojem Aromatu jest croissant migdałowy, absolutnie wspaniały. Urocze są także małe eklery, zarówno te waniliowe jak tradycyjne. Nowojorski roll cynamonowy nie ma nic wspólnego z pierwowzorem oprócz nazwy. To ordynarny, ubity ciężko, drożdżowy gniot z formy, oblany lukrem - ohyda!
W lokalu ustawiono parę stolików, ale ja bym tu zjeść nie chciała; siermiężne, niezbyt czyste i dość ponure miejsce. W Paryżu czy Wiedniu taki entourage byłby nie do pomyślenia - czy to doprawdy tak trudno położyć parę kolorowych serwetek i byle jaki wazonik z kwiatkiem?
Generalnie Aromat bardzo mnie rozczarował - jeden wybitny croissant migdałowy to jednak za mało...
Maja Wardyńska

Termin wizyty: sierpień 2018
3  Dziękujemy, majaw49
Zrecenzowano 1 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne desery bardzo lubię tam chodzić na spotkania.
Super wypieki i dobra kawa. Nie to co w sieciówkach.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, _ukaszp435
Zrecenzowano 24 stycznia 2017

Kawa pyszna. Chłopak zna się na sprawie. Ciasta smaczne, chleb był tak pyszny, że zanim dojechaliśmy do domu to wydziubałam dziurę w nim. Udało się nam trafić na gorące crossainty - takich jeszcze w życiu nie jadłam! Coś niesamowitego, maślane, chrupiące, po prostu niebo.

Termin wizyty: czerwiec 2016
1  Dziękujemy, Jay D

Piekarnia Aromat — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Piekarnia Aromat? Podziel się wrażeniami!