“Smaczne dania rybne”
Boston Port — recenzja

Boston Port
Nr 681 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

To nasza kolejna wizyta w Boston Port - restauracji rybnej na rogu ulicy Puławskiej i Okolskiej. Poprzednim razem była to zima, okna wielkiej werandy były szczelnie zamknięte, w środku unosił się ostry zapach oleju i ryb. Przeszklony pawilon porośnięty jest winem, niestety poschnięte liście nie są ozdobą przeszklonego dachu. Natomiast zupa rybna - znakomity krem. Smażony okoń i czarniak - w przyzwoitych porcjach, sałatka prosta, ale pasująca do dania. Wina w przyzwoitej cenie. Bardzo smacznie i miło. Obsługa fachowa i przyjazna. Chętnie tu wrócę na kolejne gatunki ryb.

1  Dziękujemy, Andrzej R

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Restauracja położona jest na pierwszym piętrze Parku Wodnego Warszawianka, skąd przez szyby roztacza się nietuzinkowy widok na cały kompleks basenów. Raczyłem się zupą rybną łososiową (polecam na mniejszy głodek, gdyż jest bardziej wodnista, z kilkoma warzywami i kawałkami ryby), a także angielską zupą rybną (na większy głodek, gdyż jest to zupa-krem z ryby, do którego dołożono kilka kawałków ryby). Podawane z gorącymi grzankami. Moje serce skradła zupa angielska, dla mnie było w niej więcej smaków, aromatów, sposób podania również cieszył oko. Gorąco polecam!

Dziękujemy, pinio98
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Restauracja z tradycją. Dania głównie rybne i z owoców morza. Dania duże, smaczne i świeże. Samo miejsce przypomina nadmorską tawernę z czasów PRL. Jeśli szukamy tego typu klimatu, to jest OK. Z pewnością nie jest tanio. Za danie główne zapłacimy 35 - 55 złotych. To nawet jak na Warszawę, dość drogi lunch. Z napojem łatwo zostawimy 60 złotych na osobę. Ale klimat niepowtarzalny.

Dziękujemy, Wojciech L
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Tym razem poszliśmy na szybki obiadek z kuponem groupona. Świetna, zawiesista zupka rybna mocno przyprawiona gałką (trochę słabo przebija się smak ryby) i ładnie podany czarniak z surówkami i smacznymi frytkami. Musiałem dojeść za żonę bo nie dawała rady.

Dziękujemy, gorusaty
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

PRL atakuje od samego wejścia. Śmierdzi olejem. Stoły się kleją. A obsługa jest opryskliwa i nie zainteresowana. Nie wolno łączyć stołów. Wszystko jest "na nie"

Dziękujemy, BokenPL

Boston Port — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Boston Port? Podziel się wrażeniami!