“Boston Port w Parku Wodnym Warszawianka”
Boston Port — recenzja

Boston Port
Nr 681 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Restauracja położona jest na pierwszym piętrze Parku Wodnego Warszawianka, skąd przez szyby roztacza się nietuzinkowy widok na cały kompleks basenów. Raczyłem się zupą rybną łososiową (polecam na mniejszy głodek, gdyż jest bardziej wodnista, z kilkoma warzywami i kawałkami ryby), a także angielską zupą rybną (na większy głodek, gdyż jest to zupa-krem z ryby, do którego dołożono kilka kawałków ryby). Podawane z gorącymi grzankami. Moje serce skradła zupa angielska, dla mnie było w niej więcej smaków, aromatów, sposób podania również cieszył oko. Gorąco polecam!

Dziękujemy, pinio98

Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Restauracja z tradycją. Dania głównie rybne i z owoców morza. Dania duże, smaczne i świeże. Samo miejsce przypomina nadmorską tawernę z czasów PRL. Jeśli szukamy tego typu klimatu, to jest OK. Z pewnością nie jest tanio. Za danie główne zapłacimy 35 - 55 złotych. To nawet jak na Warszawę, dość drogi lunch. Z napojem łatwo zostawimy 60 złotych na osobę. Ale klimat niepowtarzalny.

Dziękujemy, Wojciech L
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Tym razem poszliśmy na szybki obiadek z kuponem groupona. Świetna, zawiesista zupka rybna mocno przyprawiona gałką (trochę słabo przebija się smak ryby) i ładnie podany czarniak z surówkami i smacznymi frytkami. Musiałem dojeść za żonę bo nie dawała rady.

Dziękujemy, gorusaty
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

PRL atakuje od samego wejścia. Śmierdzi olejem. Stoły się kleją. A obsługa jest opryskliwa i nie zainteresowana. Nie wolno łączyć stołów. Wszystko jest "na nie"

Dziękujemy, BokenPL
Zrecenzowano 4 marca 2019

Piątek wieczór, ostatni weekend karnawału. W drzwiach atakuje nas odór ryb i oleju. Zamówiony stolik czekał na nas. Na obsługę nie będę się skarżyć: pani starała się, szybko podała kartę, zaproponowała napoje. Od początku miałem ochotę na ośmiorniczki. Jako przystawkę. Ośmiorniczki przyszły jednak po zupie rybnej. Zupa rybna: smaczne gęste pure (nie wiem, z czego) ze śmietaną oraz szczyptą rozdrobnionej ryby z przyprawami. Zupa była smaczna, niestety chłodna jak w barze. Dorsz i flądra podane z mieszanką sałat (bez jakiegokolwiek dosmaczenia) i mało chrupkimi frytkami. Ładnie zastawiony stół, ciepły kominek, przeszklona weranda - nie ratują ostatecznego wrażenia. Dla mnie za mało ryby było w rybie, a ośmiorniczki ładnie tylko wyglądały. Szkoda, liczyłem, że to miejsce bardziej smakowite.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Andrzej R

Boston Port — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Boston Port? Podziel się wrażeniami!