“Talerzyki do pizzy”
Zielona GeS Pub — recenzja

Zielona GeS Pub
Zamów online
Nr 1 585 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 13 września 2019

Pełna kompromitacja
Do 1 pizzy można dostać tylko 2 nakrycia, za dodatkowe trzeba zapłacić 2 zł od sztuki. Naprawdę, taki zapis jest malutkim drukiem w karcie.
Dla mnie niezrozumiałe i nie do przyjecia
Dorota

Dziękujemy, Dorota P

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem ze.znajomymi na meczu i było bardzo fajnie;) duży lokal są telewizory . Piwko i jedzenie normalne. Atmosferę robią raczej znajomi i ludzie niż obsługa która jest normalna. Ale 5 stawiam bo nie poszedłem tam dla klimatu i drinki tylko na mecz który w fajnych warunkach przyjemnie obejrzałem i niczego mi nie brakowało;)

Dziękujemy, kubakubamaciejewski
Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Typowy lokal gdzie można wyskoczyć ze znajomymi na wieczorne piwko i pizze. Nie spodziewajmy się tu wykwintnych dań, bo nie o to tu chodzi.

Dziękujemy, B2692RProbertp
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Dużo miejsca i w środku i na zewnątrz. To na pewno na plus. Blisko metra, tramwaju i Pola Mokotowskiego – to kolejny plus. Poza tym jednak nie ma klimatu. Byłam ze znajomymi wieczorem kiedy wewnątrz odbywało się karaoke ale poza jednym wokalistą, nikogo tam nie było. Reszta siedziała na zewnątrz. Ogólnie bez szału.

Dziękujemy, Ewa P
Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce wspaniałe jeśli idzie o lokalizację. Blisko Pola Mokotowskiego, na pieszo pół godzinnym spacerem można dojść do dworca centralnego.
We dwójkę chcieliśmy zjeść coś na szybko przed koncertem w okolicy. Zajęcie miejsca w ogródku było niemożliwością, w środku pozostały miejsca jedynie przy kuchni. Kucharz jak za każdym razem bacznie oglądał gości :) jeśli lubicie zostać przewiani - usiądźcie w rogu na wprost pieca. Nawet menu zniknęło nam ze stołu kiedy próbowaliśmy napić się piwa ;) pizza dobra, choć sos słodki bardziej niż się tego oczekuje od sosu robionego z pomidorów, a nie przecieru.
Gdyby nie klimatyzacja która dokładnie rzecz ujmując wywiała nas z lokalu było miło.
Ogólnie 4/5.

Dziękujemy, Kl4udiusz

Zielona GeS Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zielona GeS Pub? Podziel się wrażeniami!