“Jeszcze do Was wrócę!”
Nonsolo Pizza — recenzja

Nonsolo Pizza
Nr 269 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Lunch, Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Dostawa
Opis: Nonsolo Pizza to tradycyjna włoska kuchnia w nowoczesnym wydaniu, która słynie z doskonałych, domowych makaronów (wyrabiane na miejscu!) oraz chrupiącej i lekkiej pizzy z pieca opalanego drewnem. Zapraszamy na ucztę w pysznym, włoskim stylu!

W niedzielne popołudnie wybrałam się ze znajomymi do tego lokalu. Wystrój okej, obsługa bardzo miła, A jedna z kelnerek doradziła nam w zamówieniach. Skusiłam się na pizzę Italiana, zaś znajomi na makarony i później żalowalam, że również nie wzięłam.. Przepyszne, dobrze doprawione, wszystko komponuje się idealnie, zarówno w przypadku pasty, jak i pizzy. Ogromnym plusem są ceny, bo za posiłek wraz z napojami zapłaciliśmy ok. 40 zl na osobę. Jeszcze do Was wrócę na pastę, to pewne!

Dziękujemy, Iwona S

Zrecenzowano 1 września 2019

Najlepsze salami jakie jadłem na pizzy.
Miła obsługa, i przyjemna lokalizacja.
Polecam bardzo!!!!!!!

Dziękujemy, Mistewicz
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Naprawdę nie dziwię się, że zawsze są tam tłumy. Naprawdę warto spróbować.
Makarony codziennie rano robione na świeżo.
Prawdziwa kuchnia włoska.
Miła obsługa.

Dziękujemy, Bajerko
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie (własnego wyrobu makaron), bardzo miła obsługa i ładny wystrój. Ceny rozsądne. Bardzo polecam!

Dziękujemy, John Y
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Prosta, świeża, pyszna prawdziwa włoska kuchnia. Obsługa miła. W weekend trudno o stolik ale to dobrze o nich świadczy.Serdecznie polecam.

Dziękujemy, Tosca8877

Nonsolo Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Nonsolo Pizza? Podziel się wrażeniami!