“Na szybie jedzenie!”
Nonsolo Pizza — recenzja

Nonsolo Pizza
Nr 285 wśród 3 535 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Dostawa
Opis: Nonsolo Pizza to tradycyjna włoska kuchnia w nowoczesnym wydaniu, która słynie z doskonałych, domowych makaronów (wyrabiane na miejscu!) oraz chrupiącej i lekkiej pizzy z pieca opalanego drewnem. Zapraszamy na ucztę w pysznym, włoskim stylu!
Zrecenzowano 6 kwietnia 2019

Bardzo fajne miejsce na szybki posiłek. Można tez zjeść późno - zamykają o 23 ale praktycznie do końca można zamawiać (nie to co w sąsiedniej Babushce :-). Pizza bardzo smaczna (dobre ciasto!) całkiem dobre wino domowe. Miejsca nie dużo, ale na szybki posiłek - bardzo dobre miejsce!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, MarekS182

Zrecenzowano 11 marca 2019 z urządzeń przenośnych

To moja nie pierwsza i nie ostatnia wizyta w Konsoli. Tym razem w porze lunchu i też było pysznie. Makaron Putanesca rewelacja! A cena 2 porcje w cenie jednej +5 zł.
Polecam bardzo!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, dominikad648
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Z polecenia znajomych wybraliśmy się do Nonsolo Pizza. Lokal pełny ale bardzo szybko dostaliśmy miejsce, obsłużeni zostaliśmy przez rodowitego Włocha. Wybraliśmy pizzę na razowym cieście, bardzo dobra. Zarówno pizza jak i obsługa na najwyższym poziomie. Na deser beza - biała dama, świetna ! Gorąco polecamy restauracje.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 823piotrp
Zrecenzowano 16 lutego 2019

W Nonsolo bywamy regularnie, pyszne jedzenie dla całej rodziny! najlepsze tiramisu w Warszawie. Zawsze usmiechnieta obsluga, bardzo krotki czas oczekwiania, wszystko zawsze sie bardzo swieze i pachnace. Polecam!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, MajaMajeczka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NonSolo_AModoMio, Kierownik, Nonsolo PizzaOdpowiedź udzielona 21 lutego 2019

Bardzo dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy serdecznie! ☺️

Zrecenzowano 16 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce dla kogoś, kto chciałby spróbować jednej z lepszych naprawdę włoskich miejsc w Warszawie. W weekend warto zarezerwować stolik z wyprzedzeniem :)

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, monikak318

Dziękujemy!

Nonsolo Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Nonsolo Pizza? Podziel się wrażeniami!