“Pyszna włoska pizza”
Nonsolo Pizza — recenzja

Nonsolo Pizza
Nr 284 wśród 3 534 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Dostawa
Opis: Nonsolo Pizza to tradycyjna włoska kuchnia w nowoczesnym wydaniu, która słynie z doskonałych, domowych makaronów (wyrabiane na miejscu!) oraz chrupiącej i lekkiej pizzy z pieca opalanego drewnem. Zapraszamy na ucztę w pysznym, włoskim stylu!
Zrecenzowano 2 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszna pizza na cienkim cieście.
Lokal dość zatłoczony, włoski bezpretensjonalny styl. Miła, sprawna obsługa. Polecam!

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, dorotap440
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta K, Kierownik ds. PR, Nonsolo PizzaOdpowiedź udzielona 7 listopada 2018

Pani Doroto, bardzo dziękujemy.

Zrecenzowano 28 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza. Prawdziwa włoska atmosfera. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Bardzo polecam.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Mateusz W

Dziękujemy!

Zrecenzowano 23 października 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszna. Wysmakowana. Idealna grubość ciasta i wystarczająca ilość dodatków. Brak uczucia ciężkości po zjedzeniu.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Agnieszka B

Pani Agnieszko, dziękujemy.

Zrecenzowano 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy we trójkę na pizzy, obsługa bardzo miła od samego wejścia. Jedzenie przyrządzone szybko i smacznie. Zdecydowanie polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Marcin J

Dziękujemy bardzo!

Zrecenzowano 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Z całego serca polecam pizzerie. Smak pizzy wyśmienity. Cienkie ciasto i świeże produkty. Trudno zliczyć ile razy już tu gościliśmy ale nigdy się nie zawiedliśmy. Obsługa bardzo miła i pomocna.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 183dominikab

Pani Dominiko, bardzo dziękujemy za tak miłe słowa i do zobaczenia!

Nonsolo Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Nonsolo Pizza? Podziel się wrażeniami!