Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:
Nowość! Znajdź i zarezerwuj swój wymarzony pokój na stronie TripAdvisor — zawsze po najniższych cenach

“Najlepsza pizza w Warszawie” 5 na 5 punktów
Pizzeria Na Barskiej — recenzja

Pizzeria Na Barskiej
Nr 468 wśród 2 253 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska, Pizza, Europejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad, Ogródek
Liczba recenzji: 10
6 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
“Najlepsza pizza w Warszawie”
5 na 5 punktów Zrecenzowano: 9 marca 2013 z urządzeń przenośnych

Pizzerię znam mniej więcej od 15 lat. Wspaniała pizza z bardzo charakterystycznym sosem. Smak niezmienny od lat. Niezła lokalizacja w pobliżu dworca Warszawa Zachodnia.

1 Dziękujemy, Marcin D

5 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Polecam”
5 na 5 punktów Zrecenzowano: 17 grudnia 2012

Nie jest to pięciogwiazdkowa restauracja z kuchnią z najwyższej półki ale trzeba przyznać, że pizza jest rewelacyjna! Cienkie ciasto, bardzo dobrze dobrane składniki i sos.
Zawsze kiedy jestem w Warszawie i w okolicy Barskiej odwiedzam to miejsce i wszystki polecam bo naprwdę warto spróbować!

• Data wizyty: grudniu 2012
1 Dziękujemy, Mariusz W
Warsaw, Warszawa, Poland
Liczba recenzji: 2
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“pizza”
5 na 5 punktów Zrecenzowano: 9 grudnia 2012

najlepsza pizza w Warszawie, jak dla mnie oczywiscie, przychodze do tej malej salki lub ogrodka od chyba 20 lat. Zawsze ten sam smak ciasta, taki lekko slodkawy, hmmmm.....

1 Dziękujemy, Pitt64
Warszawa, Polska
Liczba recenzji: 22
19 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 9
“Pizzeria z historią”
4 na 5 punktów Zrecenzowano: 22 września 2012 z urządzeń przenośnych

Ta Pizzeria jest tu od lat. Mała sala, kilka stolikow. Zamówienia przyjmowane przy barze. Duży wybór wsród pizzy. Ja najbardziej lubię rimini - bekon, cebula, pieczarki. Pizza jest specyficzna. Nie typowo włoska. Ciasto trochę miękkie, choć cienkie, slodkawe. Raz na jakiś czas lubimy tu przyjeżdżać. Jest jednak jeden minus - słaba wentylacja wnętrza. Po wyjściu czuje sie jak nasze ubrania przesiaknely zapachem pizzerii. Lepiej to wygląda latem kiedy można usiąść w ogródku na zewnątrz.

1 Dziękujemy, Agnieszka G
Warszawa, Polska
Liczba recenzji: 165
115 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 87
“Pizzeria z tradycjami”
4 na 5 punktów Zrecenzowano: 9 maja 2012

Mieszkam w okolicy od urodzenia i znam tę pizzerię od samego początku, czyli od początku lat 90. Na Barskiej serwowana jest wyłącznie pizza, co moim zdaniem należy ocenić na plus - skupiają sie na tym, co naprawdę dobrze im wychodzi. Co prawda nie mają tu pieca opalanego drewnem, ale tutejsze pizze i tak należą w mojej ocenie do najlepszych w całej Warszawie. Sekret tutejszej pizzy tkwi moim zdaniem w sosie pomidorowym - słodkim z dodatkiem oregano i bazylii. Niestety w lokalu nie jest serwowany alkohol, a tylko zimne napoje bezalkoholowe, wiec niestety nie ma co nastawiać się na jakieś dłuższe biesiady. Niemniej jednak naprawdę warto spróbować tutejszej pizzy.

• Data wizyty: kwietniu 2012
1 Dziękujemy, smaql

Pizzeria Na Barskiej — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pizzeria Na Barskiej? Podziel się wrażeniami!