“Klimatyczne miejsce na Polach Mokotowskich”
Pub Lolek — recenzja

Pub Lolek
Nr 414 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Scena barowa, Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019

Niedawno wybraliśmy się ze znajomymi po pracy do Lolka. W godzinach 17-18 było luźno, można było spokojnie wybrać miejsce, jednak z czasem stoliki zaczęły się zapełniać i lokal był pełny. Nigdy wcześniej tutaj nie byłam, miejsce ma w sobie to coś, a muzyka na żywo wieczorem jedynie dodała mu uroku.
Znajomi skusili się na jedzenie z grilla, ja wybrałam tortillę, która została przygotowana naprawdę szybko i była smaczna. Jeżeli chodzi o piwa, to królują te z grupy Żywca.
Ogólnie bardzo mi się podobało, fajnie, że na Polach Mokotowskich jest taki duży lokal z klimatem.

Dziękujemy, Iwona S

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Miejsce idealne na luźne spotkanie ze znajomymi. Kilka piwek, coś grilowanego na żąb, a na koniec spacer Polem Mokotowskim. Letnie warszawskie noce są niezapomniane w takim miejscu.

Dziękujemy, Remfix
Zrecenzowano 24 maja 2019

Bardzo przyjemny lokal z grillem w centrum miasta na Polach Mokotwskich. Luźna atmosfera, muzyka nażywo i smaczne jedzenie. Niestety przy imprezie na więcej osób obsługa się wyraźnie pogubiła i trzeba się było upominać o wcześniej uzgodnione menu.

Dziękujemy, mareko762
Zrecenzowano 9 maja 2019

Specyficzna atmosfera w centrum Pól Mokotowskich, jedzenie dobrej jakości, grill - do niego szwedzki stół z kilkoma dodatkami sprawia ze można się konkretnie najeść, Ostatnie zwiększony wybór piw ale i tak nie za duży (głównie browary z grupy Żywiec), wieczorami muzyka na żywo. Częste miejsce imprez firmowych.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Raczej T
Zrecenzowano 4 kwietnia 2019

Bardzo fajne miejsce położone nieopodal Pól Mokotowskich. Dużo miejsca w środku i przyjemna obsługa. Jedzenie nie jest jak w klasowej restauracji ale daje radę jak na Pub. Z wielką przyjemnością polecam i obiecuję że jeszcze nie raz wrócę ;)

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Aleksandra M

Pub Lolek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pub Lolek? Podziel się wrażeniami!