“Odpowiednie miejsce na piwo w centrum Warszawy”
Pub Lolek — recenzja

Pub Lolek
Nr 36 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa, Scena barowa, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Lunch, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 maja 2019

Specyficzna atmosfera w centrum Pól Mokotowskich, jedzenie dobrej jakości, grill - do niego szwedzki stół z kilkoma dodatkami sprawia ze można się konkretnie najeść, Ostatnie zwiększony wybór piw ale i tak nie za duży (głównie browary z grupy Żywiec), wieczorami muzyka na żywo. Częste miejsce imprez firmowych.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Raczej T

Zrecenzowano 4 kwietnia 2019

Bardzo fajne miejsce położone nieopodal Pól Mokotowskich. Dużo miejsca w środku i przyjemna obsługa. Jedzenie nie jest jak w klasowej restauracji ale daje radę jak na Pub. Z wielką przyjemnością polecam i obiecuję że jeszcze nie raz wrócę ;)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Aleksandra M
Zrecenzowano 7 marca 2019

Naszym głównym celem, był wtorkowy stand-up. Nie nastawiałam się jakoś bardzo, ale występ pozytywnie mnie zaskoczył. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz tak się śmiałam. Super wieczór!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, zuzannamatysiak
Zrecenzowano 5 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Sympatyczna i sprawna obsluga kelnerska
Kotlet schabowy z kościa
Zasmażana kapusta

Zdecydowanie bardzo slabe desery i pieruńsko drogie co do jakosci

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, TomekWrona88
Zrecenzowano 24 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Drinki robione na zapleczu z połowy porcji alkoholu. Po zwrócenu uwagi, że w szklance pełnej lodu (zdjęcie) nie ma 80 ml upierają się, że na pewno jest. Szkoda nerwów i czasu.
Grzane piwo dostajesz w pół minuty. Jakości możecie się domyślić.
Z opcji szybko, tanio i dobrze jest tylko szybko.
Na prawdę w Warszawie nie trudno o lepsze miejsce na spędzenie wieczoru.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 915karolp

Pub Lolek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pub Lolek? Podziel się wrażeniami!