“Przyjazne miejsce”
Pub Lolek — recenzja

Pub Lolek
Nr 380 wśród 3 251 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa, Scena barowa, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 dni temu z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce na szybką kawę czy herbatę podczas spaceru po Polach Mokotowskich w ciągu dnia.Miejsce przyjazne dzieciom,do toalety można wjechać wózkiem dziecięcym,jest przewijak,dla starszych dzieci fajny kącik do zabawy.Wybor dan też zadowalający, pyszne ciasto domowe.

Dziękujemy, Justyna M

Byliśmy w pubie Lolek w sobotę w południe. Miejsce bardzo urokliwe z wielka przestrzenią. Można usiąść zarówno na zewnątrz jak i w środku, gdzie jest kilka sal. Dodatkowo miejsce ma zadbany kącik dla dzieci i trochę miejsca do zabawy. Zamówiliśmy kawę - kawa jak kawa, przysmak do piwa - danie było duże, cenowo w porządku w smaku nie było się do czego doczepić, warto spróbować oraz parówki - smaczne. Miejsce bardzo przyjemnie, zamówienia składa się i odbiera samodzielnie przy barze. Obsługa uprzejma. Na zewnątrz grill, który dodaje fajnego klimatu w pubie.

Dziękujemy, podroznik_211
Zrecenzowano 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Cóż miejsce znam od początku jak powstało i mogę coś powiedzieć. Najwyraźniej podupadło. Wieje epoką sprzed 15lat a przecież miejsce jest fajne. Ale nie o tym.
Kupiłem w sumie 4rumy z cola, caipirinie, 5 wściekłych.
I musze wam powiedzieć ciekawostkę. W drinku w ogóle nie było czuć rumu a caipirinia to lód z lemonka i nie wiem z czym. Ale najlepsze jest to , że rżną klientów na drinkach a właściciel stoi przy barze pije kawę i obserwuje. Dobre. Śmiać mi się chciało jak ta akcje widziałem.
Generalnie jak już musicie pić to wódkę i nie w drinku bo nie macie pewności co wam podadzą. Drinki robią gdzieś za plecami więc nie zobaczysz ile ci wlewają.
Na tle innych knajp w Warszawie drinki jedne z najbardziej oszukanych, no chyba że mają polityke, że drink to 10g alkoholu ale tego nie wiem. Szkoda miejsca ale na szczęście jest w czym wybierać.

1  Dziękujemy, Tomasz B
Zrecenzowano 24 sierpnia 2018

Przyjemne miejsce w parku Pole Mokotowskie. W upały lepiej siedzieć na dworze, gdzie jest bardzo dużo miejsca. Sporo ludzi, w popularniejszych godzinach lepiej zrobić rezerwację jeśli idziecie większą grupą. Jedzenie ok, burger w porządku, bez szału ale też do niczego nie można się doczepić. Fajnie by było, gdyby był większy wybór piw kraftowych ale jakiegoś pszeniczniaka czy IPA można wypić. My akurat trafiliśmy przypadkiem na grający na żywo zespół - fajny klimat.
Trochę zaskakujący jest stojący na wejściu wielki jak stodoła bramkarz, może to ze względu na te koncerty.

Dziękujemy, lukita_lower_S
Zrecenzowano 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Niekompetentna obsługa, średnie , drogie jedzenie.Pełno pijanych ludzi. Szkoda czasu !!! Polecam omijać wielkim łukiem. Melina !!!

Dziękujemy, a385412A

Pub Lolek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pub Lolek? Podziel się wrażeniami!