“Jedzenie, muzyka, przyroda”
Pub Lolek — recenzja

Pub Lolek
Nr 380 wśród 3 251 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Scena barowa, Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2018

Przyjemne miejsce w parku Pole Mokotowskie. W upały lepiej siedzieć na dworze, gdzie jest bardzo dużo miejsca. Sporo ludzi, w popularniejszych godzinach lepiej zrobić rezerwację jeśli idziecie większą grupą. Jedzenie ok, burger w porządku, bez szału ale też do niczego nie można się doczepić. Fajnie by było, gdyby był większy wybór piw kraftowych ale jakiegoś pszeniczniaka czy IPA można wypić. My akurat trafiliśmy przypadkiem na grający na żywo zespół - fajny klimat.
Trochę zaskakujący jest stojący na wejściu wielki jak stodoła bramkarz, może to ze względu na te koncerty.

Dziękujemy, lukita_lower_S

Zrecenzowano 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Niekompetentna obsługa, średnie , drogie jedzenie.Pełno pijanych ludzi. Szkoda czasu !!! Polecam omijać wielkim łukiem. Melina !!!

Dziękujemy, a385412A
Zrecenzowano 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa ssie pałkę. Iście chamskie podejście do klienta. Pani za barem pracuje za karę. Miejsce na plus.

Dziękujemy, Konrad W
Zrecenzowano 14 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie to fajny bar z muzyką na żywo i miejscem do tańca (chyba tylko w weekendy, ale tego nie wiem). Mają bardzo dobre jedzenie zarówno sałatki (ja jadłam z kozim serem i była super) jak i inne, a szczególnie polecane też dania z grilla gdzie dostaje się duuuzą porcję a do tego można sobie dobrać bez ograniczeń dodatki typu pieczywo, surowe, kapustę, ogórki kiszone i sosy. Polecam!!!

Dziękujemy, JulitaP30
Zrecenzowano 17 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jak na razie moje najgorsze doświadczenie w podejściu do klienta.
Problemy:
- próba otworzenia rachunku -> musisz znaleźć managera
- próba zamówienia piwa z 3l naczynia w zewnętrznym barze -> musisz załatwić sobie naczynie wewnątrz lokalu i dostarczyć na zewnątrz
- próba zamówienia hainekena -> musisz przejść do wewnętrznego baru
- dodanie wcześniej zamówionych pozycji do otwartego rachunku po znalezieniu managera -> oprócz paragonu musisz okazać wyciąg z karty lub wskazać bar, przy którym dokonywana była płatność.

Jeśli chodzi o jedzenie to było w porządku - dlatego ocena to całe 2/5.

Dziękujemy, mirolax

Pub Lolek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pub Lolek? Podziel się wrażeniami!