“Koszmar !!!”
Pub Lolek — recenzja

Pub Lolek
Nr 380 wśród 3 251 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Scena barowa, Duże grupy, Kuchnia miejscowa, Spotkania biznesowe, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Niekompetentna obsługa, średnie , drogie jedzenie.Pełno pijanych ludzi. Szkoda czasu !!! Polecam omijać wielkim łukiem. Melina !!!

Dziękujemy, a385412A

Zrecenzowano 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa ssie pałkę. Iście chamskie podejście do klienta. Pani za barem pracuje za karę. Miejsce na plus.

Dziękujemy, Konrad W
Zrecenzowano 14 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie to fajny bar z muzyką na żywo i miejscem do tańca (chyba tylko w weekendy, ale tego nie wiem). Mają bardzo dobre jedzenie zarówno sałatki (ja jadłam z kozim serem i była super) jak i inne, a szczególnie polecane też dania z grilla gdzie dostaje się duuuzą porcję a do tego można sobie dobrać bez ograniczeń dodatki typu pieczywo, surowe, kapustę, ogórki kiszone i sosy. Polecam!!!

Dziękujemy, JulitaP30
Zrecenzowano 17 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jak na razie moje najgorsze doświadczenie w podejściu do klienta.
Problemy:
- próba otworzenia rachunku -> musisz znaleźć managera
- próba zamówienia piwa z 3l naczynia w zewnętrznym barze -> musisz załatwić sobie naczynie wewnątrz lokalu i dostarczyć na zewnątrz
- próba zamówienia hainekena -> musisz przejść do wewnętrznego baru
- dodanie wcześniej zamówionych pozycji do otwartego rachunku po znalezieniu managera -> oprócz paragonu musisz okazać wyciąg z karty lub wskazać bar, przy którym dokonywana była płatność.

Jeśli chodzi o jedzenie to było w porządku - dlatego ocena to całe 2/5.

Dziękujemy, mirolax
Zrecenzowano 9 kwietnia 2018

We had very bad experience with the female waitress, cashier; Agnieszka. We asked if she speaks English in a kind way. We had their menu in English in our hands. She just throw in front of us the menu in Polish in a very angry way. She said something like that 'we are in Poland so we have to speak Polish'. She told us to choose food in Polish menu. Her rude behaviour was unacceptable; apparently, she does not like foreign people.
The food was OK, the Salad bar's hyjen condition is not very good. The restaurant is nice, it is in the middle of a park.

Mieliśmy bardzo złe doświadczenia z kelnerką, kasjerem; Agnieszka. Zapytaliśmy, czy ona mówi po angielsku w miły sposób. Mieliśmy menu w języku angielskim w naszych rękach. Ona po prostu rzuca przed nami menu po polsku w bardzo zły sposób. Powiedziała coś takiego: "jesteśmy w Polsce, więc musimy mówić po polsku". Kazała nam wybierać jedzenie w polskim menu. Jej niegrzeczne zachowanie było nie do przyjęcia; najwyraźniej nie lubi obcych ludzi.
Jedzenie było w porządku, stan sałatki na sałatkę nie jest bardzo dobry. Restauracja jest ładna, jest w środku parku.

Dziękujemy, foreda

Pub Lolek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pub Lolek? Podziel się wrażeniami!