“Beznadziejne podejście do klienta”
Pub Lolek — recenzja

Pub Lolek
Nr 380 wśród 3 251 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Scena barowa, Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Lunch, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 17 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jak na razie moje najgorsze doświadczenie w podejściu do klienta.
Problemy:
- próba otworzenia rachunku -> musisz znaleźć managera
- próba zamówienia piwa z 3l naczynia w zewnętrznym barze -> musisz załatwić sobie naczynie wewnątrz lokalu i dostarczyć na zewnątrz
- próba zamówienia hainekena -> musisz przejść do wewnętrznego baru
- dodanie wcześniej zamówionych pozycji do otwartego rachunku po znalezieniu managera -> oprócz paragonu musisz okazać wyciąg z karty lub wskazać bar, przy którym dokonywana była płatność.

Jeśli chodzi o jedzenie to było w porządku - dlatego ocena to całe 2/5.

Dziękujemy, mirolax

Zrecenzowano 9 kwietnia 2018

We had very bad experience with the female waitress, cashier; Agnieszka. We asked if she speaks English in a kind way. We had their menu in English in our hands. She just throw in front of us the menu in Polish in a very angry way. She said something like that 'we are in Poland so we have to speak Polish'. She told us to choose food in Polish menu. Her rude behaviour was unacceptable; apparently, she does not like foreign people.
The food was OK, the Salad bar's hyjen condition is not very good. The restaurant is nice, it is in the middle of a park.

Mieliśmy bardzo złe doświadczenia z kelnerką, kasjerem; Agnieszka. Zapytaliśmy, czy ona mówi po angielsku w miły sposób. Mieliśmy menu w języku angielskim w naszych rękach. Ona po prostu rzuca przed nami menu po polsku w bardzo zły sposób. Powiedziała coś takiego: "jesteśmy w Polsce, więc musimy mówić po polsku". Kazała nam wybierać jedzenie w polskim menu. Jej niegrzeczne zachowanie było nie do przyjęcia; najwyraźniej nie lubi obcych ludzi.
Jedzenie było w porządku, stan sałatki na sałatkę nie jest bardzo dobry. Restauracja jest ładna, jest w środku parku.

Dziękujemy, foreda
Zrecenzowano 11 lutego 2018

Fajne miejsce, zwłaszcza gdy jest ładna pogoda i można przebywać na zewnątrz. Ale i gdy pada, w środku jest dekoracja jaskiniowa. Doskonały grill i piwo. Polecam.

Dziękujemy, Bolesław P
Zrecenzowano 30 stycznia 2018

Super pub, bardzo fajny klimat, miejsce idealne na wypad ze znajomymi, można coś zjeść, napić się, pogadać, posłuchać dobrej muzyki i potańczyć przy muzyce na żywo. Osobiście uwielbiam ten lokal:)

1  Dziękujemy, Zielona1969
Zrecenzowano 22 stycznia 2018

Na Polu Mokotowskim świetnie zlokalizowany, ceny umiarkowane, miła atmosfera. Menu zarówno sniadaniowe jak i obiadowe. Dania z rusztu

Dziękujemy, Witalis1000

Pub Lolek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pub Lolek? Podziel się wrażeniami!