“Moja ulubiona cukiernia”
La Bomboniera — recenzja

La Bomboniera
Nr 7 wśród 29 Piekarnie (Warszawa)
Kuchnie: Włoska, Polska
Zrecenzowano 4 września 2019

Uwielbiam La Bombonierę! Pomysł o produkcji prawdziwie włoskich (a właściwie sycylijskich) słodyczy w Warszawie uważam za trafiony w dziesiątkę. Desery są pyszne, obfitujące w kremy i pistacje, ceny są uczciwe (a nawet tańsze niż w większości cukierni). Zawsze gdy jestem w pobliżu wpadam chociaż na małe bigne (3 zł) lub cannoli (małe 4 zł, duże 9 zł). Spróbujcie koniecznie.

1  Dziękujemy, k0nstancjag

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Polecam to miejsce. Choć nie jest zlokalizowane przy ruchliwym miejscu, to warto je odwiedzić. Lody smakowały dobrze, ale desery były wyśmienite. Wygląd gabloty z deserami wołał do mnie. Spróbowałem jednego z nich, padło na cannoli. Okazało się, że jest to prawdziwe włoskie cannoli. Takie dobre jadłem tylko na Sycylii. Duży plus za możliwość spróbowania sycylijskich napojów.

1  Dziękujemy, Tomi_Luli
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Lokal malutki ale w ciepły dzień można usiąść na zewnątrz.Tyle tam pyszności,słodkości,że nie wiadomo co wybrać.Ceny różne-7,8,10 zł za ciacho.Canneloni super! Polecam.

Dziękujemy, Joanna D
Zrecenzowano 28 stycznia 2019

Po prostu uwielbiam! Cannoli nikogo nie pozostawi obojętnym.
W malutkim lokalu wielki kawałek Włoch.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, katarzynakJ2593FV
Zrecenzowano 24 grudnia 2018

Wielokrotnie miałam okazję pozachwycać się smakiem ciasteczek i innych wypieków tej cukierni. Cannoli często robione na poczekaniu, ogony homara, eklery, bezy i inne oraz pyszna kawa - czego chcieć więcej. Są też i oryginalne gelato, ale to latem. Polecam. Lokal ukryty, trzeba go poszukać w bramie, w podwórku, ale na zawsze się zapamięta. A właściciel, jeśli obsługuje, już dobrze mówi po polsku, a do tego jest bardzo przystojny. W końcu Włoch!.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Nina W

La Bomboniera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w La Bomboniera? Podziel się wrażeniami!