“Przyzwoicie ”

Milanovo Restaurant & Pizzeria & Cafe
Zamów online
Nr 864 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja w dobry miejscu, bliskość pałacu w wilanowie nakręca klientów. Modnie wyglada, bardzo miła obsługa. Jedzenie przyzwoite, bardzo smaczna pizza. Jest okey!

Dziękujemy, kamillajuliac

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce. Ciekawe menu i jak na Warszawe to ceny w porządku. Piękne zapachy przywiodly nas do tej restauracji. Mały minus za nadpobudliwrgo kelnera, który wyprosil nas z przeszklonego zadaszenia by za kilka chwil ponownie nas tam zaprosić... Na szczęście obsługiwał nas inny miły kelner i było już wszystko ok. Restauracja przyjemna i oblegana.

Dziękujemy, 440anetak
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce jest niewielkie jednak wszystko tam jest dopracowane na 100%.Wystrój mi się bardzo podoba ale co najważniejsze wszystko co na talerzu jest naprawdę godne polecenia.Nie było wizyty w której coś byłoby bez smaku.
Polecam bardzo !!!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

✔️ Świetne krewetki
✔️ Ciekawy w smaku sznycel z szynką parmeńską
✔️ Godna polecenia sałata rzymska
✔️ Dobre desery

Dziękujemy, Dariusz K
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Wyjątkowo miła obsługa, spaghetti smaczne, choć bez rewelacji. Zazwyczaj do makaronu dodaje się twardy ser, tu podano miękki. Też smacznie. porcje bardzo ładnie podane, choć niezbyt duże. Cenowo przystępnie w porównaniu z kilkoma innymi restauracjami w pobliżu Pałacu w Wilanowie. Generalnie polecam.

Dziękujemy, tomasz_stolarczyk

Milanovo Restaurant & Pizzeria & Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Milanovo Restaurant & Pizzeria & Cafe? Podziel się wrażeniami!