“Ocena dzisiejszego obiadu (9 osób)”
Restauracja Incanto — recenzja

Restauracja Incanto
Nr 508 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska

Bardzo powolna obsługa: napoje (woda, tonik, soki) podane po 40 min. od zamówienia, przekąski - po 55 min, dania główne - 45 min. od zamówienia.
Dziwnie sporządzane potrawy, przykładowo:
- tatar podany z usmażonym jajkiem przepiórczym, bez posiekanej cebulki, z ogórkiem konserwowym zamiast kiszonego, bez przypraw (oliwka, maggi);
- pizza hawajska podana z plastrami szynki konserwowej a zamiast keczupu, podano sos pomidorowy.
Przykre, ale więcej nie zdecyduję się na obiad w tej restauracji a także odradzam znajomym.

Dziękujemy, Marek Zdzisław J

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza na cienkim cieście, z fajnymi dodatkami, dobrze wypieczona naprawdę smaczna. Risotto z krewetkami ma naprawdę dużo krewetek, jest dobrze doprawione i naprawdę smaczne. Mimo że moje kubki smakowe uwielbiają risotto z podgrzybkami, to tutejsza wersja z owocami morza też im przypadla do gustu

Dziękujemy, Aleksandra C
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Mieszkałem w swoim czasie praktycznie po sąsiedzku z Incanto, więc bywałem dość często i nigdy się nie zawiodłem. Pizza dobra, makarony także, ale to co zasługuje tam na największe uznanie, to mieso. Zawsze idealnie przygotowane. Obsługa także nigdy mnie nie zawiodła. Nie zdarzyło mi się tam jeszcze, by obsługiwała mnie opryskliwa osoba. Jedyny minus, to dość mały wybór win na kieliszki. Raczej rzadko ktoś ma ochotę wypić całą butelkę, zwłaszcza jeśli przychodzi na obiad samemu.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Filip K
Zrecenzowano 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa i smacznie:)
Dziś ryba z grilla
I oczywiście tiramisu.
Bardzo chętnie tu wracam przy różnych okazjach.

Dziękujemy, Adam B
Zrecenzowano 7 maja 2019

wpadamy tu kilka razy w tygodniu :) Prosecco mają wyśmienite, pizzę na bardzo cienkim cieście, niestety tortellini ma grube ciasto, ale za to farsz bardzo dobry. Przemiła obsługa. Wysokiej jakości produkty. Polecam

Dziękujemy, Agnieszka W

Restauracja Incanto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Incanto? Podziel się wrażeniami!