“Opinie maho ”
Restauracja Maho — recenzja

Restauracja Maho
Nr 28 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Stare Miasto
Okolica: Stare Miasto

Jedzenie jest przepyszne, zawsze świeże. Prawdziwa turecka herbata.Jestem tam stałym bywalcem, zawsze wychodzę stamtąd zadowolony.

Dziękujemy, missalani

Bardzo dobre jedzenie tureckie. Bardzo polecam to miejsce oraz doskonały klimat, najlepsze jedzenie oraz super obsługa. Polecam bardzo bardzo mocno!!

Dziękujemy, marchewkaYt Y

Smacznie i wszystko na miejscu. Przyjemne jedzenie i obsługa. Można się zasiedzieć polecam. Dokładnie tam wybiorę się następnym razem będąc w okolicy. (Potem raz jeszcze)

Dziękujemy, 783hubert_

Obsługa klienta była wyrafinowana. Kebaba był znakomity/fenomenalny. Lokalizacja idealna. No co tu dużo pisać, kebab dokładnie taki jak w Turcji.

Dziękujemy, 681bartekm

Jestem stałym klientem różne posiłki próbowałem bardzo mi sakowało kiedyś byłem w Turcji na urlopie i tak mi nie smakowało jak tam
Polecam każdemu który się wybiera do tej znakomitej restauracji naprawdę warto jechać i spróbować

Dziękujemy, Jakubi_cZapla

Restauracja Maho — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Maho? Podziel się wrażeniami!