“Opinie maho ”
Restauracja Maho — recenzja

Restauracja Maho
Nr 146 wśród 3 558 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 27 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest przepyszne, zawsze świeże. Prawdziwa turecka herbata.Jestem tam stałym bywalcem, zawsze wychodzę stamtąd zadowolony.

1  Dziękujemy, missalani

Zrecenzowano 24 września 2019

Bardzo dobre jedzenie tureckie. Bardzo polecam to miejsce oraz doskonały klimat, najlepsze jedzenie oraz super obsługa. Polecam bardzo bardzo mocno!!

Dziękujemy, marchewkaYt Y
Zrecenzowano 20 września 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie i wszystko na miejscu. Przyjemne jedzenie i obsługa. Można się zasiedzieć polecam. Dokładnie tam wybiorę się następnym razem będąc w okolicy. (Potem raz jeszcze)

Dziękujemy, 783hubert_
Zrecenzowano 20 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa klienta była wyrafinowana. Kebaba był znakomity/fenomenalny. Lokalizacja idealna. No co tu dużo pisać, kebab dokładnie taki jak w Turcji.

Dziękujemy, 681bartekm
Zrecenzowano 20 września 2019

Jestem stałym klientem różne posiłki próbowałem bardzo mi sakowało kiedyś byłem w Turcji na urlopie i tak mi nie smakowało jak tam
Polecam każdemu który się wybiera do tej znakomitej restauracji naprawdę warto jechać i spróbować

Dziękujemy, Jakubi_cZapla

Restauracja Maho — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Maho? Podziel się wrażeniami!