“Bardzo dobre”
Restauracja Maho — recenzja

Restauracja Maho
Nr 28 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Stare Miasto
Okolica: Stare Miasto

Bardzo dobre jedzenie tureckie. Bardzo polecam to miejsce oraz doskonały klimat, najlepsze jedzenie oraz super obsługa. Polecam bardzo bardzo mocno!!

Dziękujemy, marchewkaYt Y

Smacznie i wszystko na miejscu. Przyjemne jedzenie i obsługa. Można się zasiedzieć polecam. Dokładnie tam wybiorę się następnym razem będąc w okolicy. (Potem raz jeszcze)

Dziękujemy, 783hubert_

Obsługa klienta była wyrafinowana. Kebaba był znakomity/fenomenalny. Lokalizacja idealna. No co tu dużo pisać, kebab dokładnie taki jak w Turcji.

Dziękujemy, 681bartekm

Jestem stałym klientem różne posiłki próbowałem bardzo mi sakowało kiedyś byłem w Turcji na urlopie i tak mi nie smakowało jak tam
Polecam każdemu który się wybiera do tej znakomitej restauracji naprawdę warto jechać i spróbować

Dziękujemy, Jakubi_cZapla

Jedzenie nie porwało. Przynajmniej to co zostało polecone. Poza tym cena piwa nawet jak na Warszawę to lekka przesada

Dziękujemy, kuba1973x

Restauracja Maho — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Maho? Podziel się wrażeniami!