“Super restauracja”
Restauracja Maho — recenzja

Restauracja Maho
Nr 146 wśród 3 558 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 12 września 2019

Bardzo fajna restauracja. Jedzenie pyszne świeże i robione na miejscu . Obsługa rewelacyjna. Polecam

Dziękujemy, Wcziro

Zrecenzowano 7 września 2019

Byłem na kolacji w tej warszawskiej restauracji, miałem niewątpliwą przyjemność zamówić danie pod nazwą Adana Kebap i muszę przyznać, że jest jedno z najlepszych dań jakie jadłem w życiu. Tak więc polecam dla tych co lubią turecką kuchnię, dla mnie ekstraklasa jedzenia. Jak znowu będę w Warszawie z pewnością odwiedzę tą restaurację ponownie.

1  Dziękujemy, Robert9777
Zrecenzowano 2 września 2019

Do Restauracji Maho zostałem zaproszony jako gość na urodziny znajomego. Całe zamówione przez nas jedzenie, było bardzo dobre a porcje spore jak za cenę podaną w karcie. Polecam zestaw zimnych przystawek mezze i do tego świeżo wypiekany lawasz. Polecam i jeszcze wrócę!

Dziękujemy, Dominik S
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do Restauracji Maho udaliśmy się sobotniego popołudnia. Zachęcił nas fajny wystrój tego miejsca i dobre opinie na tripadvisior. Po przywitaniu przez kelnerkę, wybraliśmy stolik dogodny dla nas. Wspaniałe duże smaczne i urozmaicone jedzenie. Świetna obsługa. Ceny za porcję które są podane rewelacja!!! Będziemy wracać!!! Polecam. Dodam tez ze nie było problemu z podziałem rachunku i bardzo szybko zostaliśmy rozliczeni z uśmiechem na twarzy u Pani która nas obsługiwała

Dziękujemy, Rafal_B1993
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Uwielbiam tą restauracje ! Dania maja przepyszne, obsługa na wysokim poziomie a atmosfera przemiła. BARDZO POLECAM

Dziękujemy, Ilona P

Restauracja Maho — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Maho? Podziel się wrażeniami!