“Urodziny”
Restauracja Maho — recenzja

Restauracja Maho
Nr 28 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Stare Miasto
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 2 września 2019

Do Restauracji Maho zostałem zaproszony jako gość na urodziny znajomego. Całe zamówione przez nas jedzenie, było bardzo dobre a porcje spore jak za cenę podaną w karcie. Polecam zestaw zimnych przystawek mezze i do tego świeżo wypiekany lawasz. Polecam i jeszcze wrócę!

Dziękujemy, Dominik S

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie i miła obsługa. Na pewno warto wpaść i samemu spróbować! Polecam Z pewnością wrócę tu ze znajomymi

Dziękujemy, doman44
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do Restauracji Maho udaliśmy się sobotniego popołudnia. Zachęcił nas fajny wystrój tego miejsca i dobre opinie na tripadvisior. Po przywitaniu przez kelnerkę, wybraliśmy stolik dogodny dla nas. Wspaniałe duże smaczne i urozmaicone jedzenie. Świetna obsługa. Ceny za porcję które są podane rewelacja!!! Będziemy wracać!!! Polecam. Dodam tez ze nie było problemu z podziałem rachunku i bardzo szybko zostaliśmy rozliczeni z uśmiechem na twarzy u Pani która nas obsługiwała

Dziękujemy, Rafal_B1993
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Uwielbiam tą restauracje ! Dania maja przepyszne, obsługa na wysokim poziomie a atmosfera przemiła. BARDZO POLECAM

Dziękujemy, Ilona P
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie , milo , przyjemnie , lokal w okolicy lotniska , jedzenie dobre duży wybór dań i mięs kuchnia wegetariańska także , prawdziwie tureckie jedzenie obsługa miła i pomocna , ogólnie godna polecenia

Dziękujemy, 556marekw

Restauracja Maho — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Maho? Podziel się wrażeniami!