“Znajomi ”
Restauracja Maho — recenzja

Restauracja Maho
Nr 28 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Stare Miasto
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do Restauracji Maho udaliśmy się sobotniego popołudnia. Zachęcił nas fajny wystrój tego miejsca i dobre opinie na tripadvisior. Po przywitaniu przez kelnerkę, wybraliśmy stolik dogodny dla nas. Wspaniałe duże smaczne i urozmaicone jedzenie. Świetna obsługa. Ceny za porcję które są podane rewelacja!!! Będziemy wracać!!! Polecam. Dodam tez ze nie było problemu z podziałem rachunku i bardzo szybko zostaliśmy rozliczeni z uśmiechem na twarzy u Pani która nas obsługiwała

Dziękujemy, Rafal_B1993

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Uwielbiam tą restauracje ! Dania maja przepyszne, obsługa na wysokim poziomie a atmosfera przemiła. BARDZO POLECAM

Dziękujemy, Ilona P
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie , milo , przyjemnie , lokal w okolicy lotniska , jedzenie dobre duży wybór dań i mięs kuchnia wegetariańska także , prawdziwie tureckie jedzenie obsługa miła i pomocna , ogólnie godna polecenia

Dziękujemy, 556marekw
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jadłem danie wegetariańskie i było bardzo dobre. Dzieci jadły szaszłyki i też im smakowało. Szybka miła i sprawna obsługa.
Polecam.

Dziękujemy, borysw317
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Prawdopodobnie najlepszy tureckie restaurant i kebab w Warszawa . super jedzenie. obsługa bardzo miła. odpowiednie ceny

Dziękujemy, Cengiz D

Restauracja Maho — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Maho? Podziel się wrażeniami!