“Öğle yemeği ”
Restauracja Maho — recenzja

Restauracja Maho
Nr 23 wśród 3 287 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Stare Miasto
Okolica: Stare Miasto

Miła obsługa Świetne jedzenie Bardzo dobry klimat
Polecam Wszystkim Originala Turecka Restauracja Będziemy wracali.

Dziękujemy, haylay02

Po raz kolejny odwiedziliśmy Maho. Środek tygodnia a klientów dużo. Restauracja jest estetyczna i ma swój klimat. Dania niezawodnie smaczne. Miła obsługa. Dobre ceny.

Dziękujemy, Anna k
Zrecenzowano 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Mają prawdziwi najlepsza turecki jedzenie w Polsce . Co tygodniu jedziemy i kazdym razem nam smakuje co raz bardziej bo tesknimy się z tureckim jedzeniem. Dzięki Bogu że jest Maho . Bardzo Polecam!!!

Yemeklerimizin lezzeti , calisanlarinin samimiyeti birlesince mukemmel bir vakit geciyor Maho'da .

Dziękujemy, Emin S
Zrecenzowano 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza turecka restauracja w Warszawie!❤ Wspaniali kucharze, z pasją do gotowania, jedzenie zawsze świeże, doprawione, wszystko smakuje dokładnie tak jak w Turcji !
Fajnie,ze karta menu przypomina te w tureckich restauracjach, zdjęcia dań w karcie to strzał w dziesiątkę! Polecam każdemu!!!
On numara, beş yıldız kesinikle!

Dziękujemy, Sylvia W
Zrecenzowano 2 listopada 2018

Byłem dzisiaj z rodziną. Wszyscy po ich kebabie dostaliśmy biegunki. Mięso było nieświeże (odgrzewane z wczorajszego dnia), co jak na taką restaurację to skandal. Nie polecam...

Dziękujemy, Rafał D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna W, Kierownik, Restauracja MahoOdpowiedź udzielona 6 listopada 2018

Witam serdecznie
Szanowny Panie nie ma możliwości aby zatruł się Pan donerem kebab ponieważ jest on przygotowywany codziennie świeży i o godzinie 14:00 się nam kończy.
Nasi goście wręcz proszą Nas abyśmy robili więcej aby każdy mógł spróbować.
Wszystkie dania oraz sałatki są przygotowywane ze świeżych składników.

Pozdrawiamy zespół MAHO

Restauracja Maho — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Maho? Podziel się wrażeniami!