“Świetna restauracja!”
InFormal Kitchen — recenzja

InFormal Kitchen
Nr 94 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Rezerwacje

Świetna restauracja, pyszne jedzenie, i fantastyczna obsługa a szczególnie kelnerka Asia z blond włosami i mega uroczym uśmiechem, która doradziła nam co zjeść i wypić, i to był strzał w dziesiątkę!!! Na pewno zajrzymy tam nie raz z ekipą, szczególnie z nadzieją że spotkam tam jeszcze Asię

1  Dziękujemy, jjsmith922

Fantastyczne jedzenie, wspaniały klimat i wnętrze. Świetna obsługa zwłaszcza uśmiechnięta Pani Asia P. :)

1  Dziękujemy, Kasbajo

Od czego by tu zacząć, Halibut na puree z zielonego groszku przepyszny! Sernik z białą czekoladą niebo! Oprócz świetnej kuchni, obsługa równie fantastyczna, Pani Katarzyna - ostoja tego miejsca, bardzo dobrze się nami zajmowała, doradzała i swoim uśmiechem umiliły nam dzień!
Na pewno wrócę

1  Dziękujemy, Karolina F

Restauracja w nowoczesnym stylu. Dobre jedzenie, chociaż jak to zwykle bywa przy wyborze makaronu porcja niewielka. Miła obsługa.

Dziękujemy, BartNiczy
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne zlokalizowana restauracja oferuje ciekawe menu. Świetne ryby i krewetki z makaronem. Interesujący wystrój w lokalu i miły ogródek. Świetna obsługa. Ceny około 40-50 pln za danie obiadowe (całkiem duże porcje). Na moja ocenę wpływa ujemnie stek z kalmara (może źle trafiłem ale był gumowaty). Poza tym miejsce warte polecenia.

Dziękujemy, 979grzegorzw

InFormal Kitchen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w InFormal Kitchen? Podziel się wrażeniami!