Warszawa

“Świetne miejsce na mapie Warszawy”
InFormal Kitchen — recenzja

InFormal Kitchen
Nr 91 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Rezerwacje

Od czego by tu zacząć, Halibut na puree z zielonego groszku przepyszny! Sernik z białą czekoladą niebo! Oprócz świetnej kuchni, obsługa równie fantastyczna, Pani Katarzyna - ostoja tego miejsca, bardzo dobrze się nami zajmowała, doradzała i swoim uśmiechem umiliły nam dzień!
Na pewno wrócę

1  Dziękujemy, Karolina F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FIKAdlagastronomii, Public Relations Manager, InFormal KitchenOdpowiedź udzielona wczoraj

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Komplementy przekażemy Pani Kasi! Do zobaczenia wkrótce!

Restauracja w nowoczesnym stylu. Dobre jedzenie, chociaż jak to zwykle bywa przy wyborze makaronu porcja niewielka. Miła obsługa.

Dziękujemy, BartNiczy

Ślicznie dziękujemy za recenzję. Nie spotkaliśmy się wcześniej z opinią odnośnie małych porcji naszych makaronów. Oczywiście zastrzeżenia przekażemy Szefowi Kuchni. Zapraszamy ponownie do InFormal Kitchen!

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne zlokalizowana restauracja oferuje ciekawe menu. Świetne ryby i krewetki z makaronem. Interesujący wystrój w lokalu i miły ogródek. Świetna obsługa. Ceny około 40-50 pln za danie obiadowe (całkiem duże porcje). Na moja ocenę wpływa ujemnie stek z kalmara (może źle trafiłem ale był gumowaty). Poza tym miejsce warte polecenia.

Dziękujemy, 979grzegorzw

Dziękujemy za przemiłą opinię. Prosimy o danie "drugiej szansy" stekowi z kalmara. Tym razem Pan się nie zawiedzie! Do zobaczenia!

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Polecam to miejsce za pyszne, pięknie podane dania (jedliśmy poliki wołowe i pizzę - nie zawiedliśmy się), niebiańskie desery, ciekawe koktajle i lemoniady smakowe (rabarbar - pycha!), a także uprzejmą, nienachalną obsługę (szczególnie pani Kasia Z., która się nami zajmowała).

1  Dziękujemy, olenka50
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FIKAdlagastronomii, Kierownik ds. PR, InFormal KitchenOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dziękujemy za recenzję olenka50 i zapraszamy ponownie do Informal Kitchen!

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam, nie tylko ze względu na pyszne jedzenie, ale i super obsługę! Obsługiwała mnie pani Pamela i szczerze mogę powiedzieć, że wcześniej nie miałam w życiu do czynienia z tak uprzejmą, pomocną i profesjonalną kelnerka! Brawo

1  Dziękujemy, Klaudiuu

Komplementy oczywiście przekażemy Pani Pameli :) Bardzo nam miło, że wizytę w Informal Kitchen zaliczycie Państwo do udanych!

InFormal Kitchen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w InFormal Kitchen? Podziel się wrażeniami!