nie polecam

Klasyczny guinness

Zrecenzowano: 7 kwietnia 2019
lalicja

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Nie polecam. Nigdy nie widziałam tak tragicznej obsługi oraz podejścia do klienta a żyjemy w XXI wieku.

Dziękujemy, OlaK575
Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

bardzo niemiły kelner, dodatkowo próbujący wymusić napiwek, na który absolutnie nie zaslugiwal. po zamówieniu ginu z woda gazowaną i cytryną, trzeba dopłacić 8 złotych za wodę i dwa złote za cytrynę. ciemno, buro, bez klimatu.

Dziękujemy, ewapk
Zrecenzowano: 7 kwietnia 2019

Fajne miejsce na wypicie pysznego piwa, zjedzenie czegoś treściwego przy żywej muzyce - akurat trafiłam na wieczór bluesa. Miła obsługa.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, lalicja
Zrecenzowano: 23 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Początek super. Wódka Baczewski naczosy ok. Ale przy drugiej kolejce koledze ryj wykręciło i czar prysł.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, 827mariuszw
Zrecenzowano: 4 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Znajomi z Irlandii szukali irlandzkiego miejsca w Warszawie. Postanowilismy odwiedzic to miejsce. Oprocz koloru scian I napisu "Tullamore Dew" nie bylo tam zbyt wielu rzeczy irlandzkich. Kelnerka leniwa, spedzajaca czas na telefonie. Z łaska obslugujaca klientow. Na miejscu wlasciciela wstydzilbym sie dodawac do rachunku 10% serwisowego bo serwis to ma kiepski. Kelnerka nawet nie potrafila mowic po angielsku tylko za kazdym razem liczyla na mnie abym przetlumaczyl.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
Dziękujemy, Damian C