“Ciekawy wystrój”
Zapiexy Luxusowe — recenzja

Zapiexy Luxusowe
Nr 122 wśród 3 251 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Fast Food
Zrecenzowano 6 października 2018

Zapiekanka dnia + oranżada w dawnym stylu za 13 zł- idzie się najeść. Smaczne jedzenie, przygotowane na miejscu a nie tam jakieś mikrofalówki. Bardzo ciekawy wystrój wnętrza a sam lokal umiejscowiony jest dosłownie w centrum miasta. Niestety wnętrze dość malutkie, ale przytulne.

Dziękujemy, rumia24net

Zrecenzowano 23 września 2018

Dobre, tanie zapiekanki (dodatkowy plus za duży rozmiar porcji) w miejscu o swoim własnym klimacie; miejsce do szybkiego obiadu lub podwieczorka na mieście

Dziękujemy, Mikołaj P
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018

Polecam gorąco, tanio, smacznie i do syta. Duży wybór, nietypowa lokalizacja. Otwarte prawie całą noc, więc nawet wracając z Chmielnej można najeść się do syta :D

Dziękujemy, piatkiewiczpaw
Zrecenzowano 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dzisiejsza wizyta to taki trochę wspomnień czar zapiekanki dobre fajnie wypieczone dużo dodatków i smaczne :) smak jak za młodych lat :)

Dziękujemy, Michal S
Zrecenzowano 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce w centrum. Duży wybór zapiekanek, wybraliśmy extra mocną i włoską. Smaki na plus :) Szybko przygotowane, bez żałowania składników. Dużo różnych sosów do wyboru. Cena adekwatna do wielkości zapiekanek. Miejsce do którego się wróci :)

Z minusów: w lokalu jest niewyobrażalnie gorąco, zwłaszcza teraz w lato. Spody do zapiekanek są już gotowe i zawierają pieczarki i ser. Niestety, jesli ktoś nie lubi grzybów to robi się niemały problem, ponieważ nie widzieliśmy nigdzie takiej informacji i nie zostaliśmy poinformowani.

Dziękujemy, Ewelina F

Zapiexy Luxusowe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zapiexy Luxusowe? Podziel się wrażeniami!