“Dobre zapiekanki”
Zapiexy Luxusowe — recenzja

Zapiexy Luxusowe
Nr 122 wśród 3 251 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Fast Food
Zrecenzowano 23 września 2018

Dobre, tanie zapiekanki (dodatkowy plus za duży rozmiar porcji) w miejscu o swoim własnym klimacie; miejsce do szybkiego obiadu lub podwieczorka na mieście

Dziękujemy, Mikołaj P

Zrecenzowano 11 sierpnia 2018

Polecam gorąco, tanio, smacznie i do syta. Duży wybór, nietypowa lokalizacja. Otwarte prawie całą noc, więc nawet wracając z Chmielnej można najeść się do syta :D

Dziękujemy, piatkiewiczpaw
Zrecenzowano 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dzisiejsza wizyta to taki trochę wspomnień czar zapiekanki dobre fajnie wypieczone dużo dodatków i smaczne :) smak jak za młodych lat :)

Dziękujemy, Michal S
Zrecenzowano 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce w centrum. Duży wybór zapiekanek, wybraliśmy extra mocną i włoską. Smaki na plus :) Szybko przygotowane, bez żałowania składników. Dużo różnych sosów do wyboru. Cena adekwatna do wielkości zapiekanek. Miejsce do którego się wróci :)

Z minusów: w lokalu jest niewyobrażalnie gorąco, zwłaszcza teraz w lato. Spody do zapiekanek są już gotowe i zawierają pieczarki i ser. Niestety, jesli ktoś nie lubi grzybów to robi się niemały problem, ponieważ nie widzieliśmy nigdzie takiej informacji i nie zostaliśmy poinformowani.

Dziękujemy, Ewelina F
Zrecenzowano 8 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Mam dylemat pisząc tę recenzję bo z jednej strony widzę sporo pozytywów a z drugiej strony to co powinno być na pierwszym miejscu, czyli jedzenie niestety nie smakowało tak jak się tego spodziewałam. Wybraliśmy zapiexy z kurczakiem, rukolą i suszonymi pomidorami. Niestety nie mogłam doszukać się samego smaku zapiekanki.. czegoś wyrazistego (a przecież suszone pomidory powinny dać sporo fajnego smaku). Ocena tylko średnia.

Pozytywy:
-Przemiła obsługa,
-Super klimat w lokalu,
-Zapiekanki robione przy Tobie,
-Oranżada w szklanych butelkach(chociaż tylko oglądałam, nie piłam )

Negatywy:
-Średni smak jedzenia (zabrakło czegoś fajnego, co podkreśliłby smak, a tak wyszedł dość mdły efekt)
-Lokalizacja mało przyjemna (remonty i nieprzyjemny zapach z rożnych zakątków klatek)

Dziękujemy, Iwona W

Zapiexy Luxusowe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zapiexy Luxusowe? Podziel się wrażeniami!