“(nie) banalna przekąska ”
Zapiexy Luxusowe — recenzja

Zapiexy Luxusowe
Nr 122 wśród 3 251 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Fast Food
Zrecenzowano 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce w centrum. Duży wybór zapiekanek, wybraliśmy extra mocną i włoską. Smaki na plus :) Szybko przygotowane, bez żałowania składników. Dużo różnych sosów do wyboru. Cena adekwatna do wielkości zapiekanek. Miejsce do którego się wróci :)

Z minusów: w lokalu jest niewyobrażalnie gorąco, zwłaszcza teraz w lato. Spody do zapiekanek są już gotowe i zawierają pieczarki i ser. Niestety, jesli ktoś nie lubi grzybów to robi się niemały problem, ponieważ nie widzieliśmy nigdzie takiej informacji i nie zostaliśmy poinformowani.

Dziękujemy, Ewelina F

Zrecenzowano 8 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Mam dylemat pisząc tę recenzję bo z jednej strony widzę sporo pozytywów a z drugiej strony to co powinno być na pierwszym miejscu, czyli jedzenie niestety nie smakowało tak jak się tego spodziewałam. Wybraliśmy zapiexy z kurczakiem, rukolą i suszonymi pomidorami. Niestety nie mogłam doszukać się samego smaku zapiekanki.. czegoś wyrazistego (a przecież suszone pomidory powinny dać sporo fajnego smaku). Ocena tylko średnia.

Pozytywy:
-Przemiła obsługa,
-Super klimat w lokalu,
-Zapiekanki robione przy Tobie,
-Oranżada w szklanych butelkach(chociaż tylko oglądałam, nie piłam )

Negatywy:
-Średni smak jedzenia (zabrakło czegoś fajnego, co podkreśliłby smak, a tak wyszedł dość mdły efekt)
-Lokalizacja mało przyjemna (remonty i nieprzyjemny zapach z rożnych zakątków klatek)

Dziękujemy, Iwona W
Zrecenzowano 28 czerwca 2018

Najlepsze zapiekanki w Warszawie. Bardzo duży wybór dodatków w dobrej cenie. W nocy zawsze jest kolejka ale warto!!!

Dziękujemy, Aldona1989
Zrecenzowano 26 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Mają przepyszne zapiekanki. Jest jeden problem, nie wiesz co wybrać, bo wszystkie wyglądają mega apetycznie.

Dziękujemy, kasiaglowacka
Zrecenzowano 26 czerwca 2018

Tak dobrych zapiekanek jeszcze nie jadłam. No po prostu "miód w gębie". Znakomicie doprawione, świetnie zapieczone.

Dziękujemy, kasiek362018

Zapiexy Luxusowe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zapiexy Luxusowe? Podziel się wrażeniami!