“Przeżyłam tu efekt "WOW"”
Zapiexy Luxusowe — recenzja

Zapiexy Luxusowe
Nr 122 wśród 3 251 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Fast Food
Zrecenzowano 26 czerwca 2018

Tak dobrych zapiekanek jeszcze nie jadłam. No po prostu "miód w gębie". Znakomicie doprawione, świetnie zapieczone.

Dziękujemy, kasiek362018

Zrecenzowano 19 czerwca 2018

Nie napiszę nic nowego - mają bardzo dobre zapiekanki, ceny przystępne. Obsługa miła i uwijają się naprawdę szybko, ale nie wpływa to na jakość serwowanej przekąski, zapiekanki wyglądają apetycznie i tak też smakują. Pieczywo kruche, wszystko świeże, jak należy, na pewno jeszcze do nich wrócę.

Dziękujemy, Wojciech P
Zrecenzowano 18 czerwca 2018

Polecam - zapiekanka bardzo mi smakowała, składniki dobrze skomponowane, świeże, bułka chrupiąca. Można się najeść do syta, szybka obsługa, warto spróbować.

Dziękujemy, michalina m
Zrecenzowano 16 czerwca 2018

Zapiexy to bardzo dobre miejsce, żeby coś przekąsić. Zapiekanki są pyszne, dodatki odpowiedni skomponowane, czasami trzeba trochę postać w kolejce, ale warto, Mnie smakowało i polecam.

Dziękujemy, Anka M
Zrecenzowano 14 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne zapiekanki w dobrej cenie. Chrupiące pieczywo, ser ciągnący się, świeże dodatki i dobre sosy

Dziękujemy, pmdr85

Zapiexy Luxusowe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zapiexy Luxusowe? Podziel się wrażeniami!