“Najlepsza kawa w miescoe”
STOR — recenzja

STOR
Nr 13 wśród 116 Kawa i herbata (Warszawa)
Kuchnie: Kawiarnia
Opis: STOR to miejsce w którym od października 2014 roku udowadniamy, że czarna kawa to nie czarna magia. Tamka przelewa. Kochamy kawy przelewowe. I zachęcamy do ich spróbowania. Z przyjemnością opowiadamy o procesie parzenia kawy. O tym, czym różni się napar przygotowany w aeropressie od chemexa i dripa V60. Pomagamy także przy wyborze kawy do domu. Również do french-pressa, kawiarki i ekspresu ciśnieniowego. Przy barze znajduje się także sklep z niezbędnymi utensyliami dla domowych baristów.

Bez dwóch zdań. Najlepsza kawa w mieście oraz jeden z niewielu lokali tak mocno dbających o środowisko i planetę! Duży plus za eko kubki, słomki jak też i kompostownik!
Przekąski i ciasta zawsze świeże. Duży wybór kaw, herbat i gadżetów z tym związanych.

Dziękujemy, szymonspox

STOR odwiedziłem już kilka razy, zawsze z przyjemnością wracam.
Bariści bardzo uprzejmi i pomocni niezdecydowanym.
Co prawda poiłem się tu jedynie kawą, ale jaką kawą!
Polecam także ze względu na ciekawy klimat.

Dziękujemy, rochk2017
Zrecenzowano 23 lutego 2019

Świetna atmosfera, pyszne ciasta oraz duży wybór smacznej kawy (różana była bardzo ciekawa). Do tego mają własny kompostownik. Bardzo popieram!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, orza22
Zrecenzowano 5 stycznia 2019

STOR na kawowej mapie Warszawy stanowi miejsce magiczne i wyjątkowe. Może to kwestia wystroju, może ludzi. Nie wiem.
Napijesz się tutaj klasycznych kaw mlecznych bazujących na espresso wypalanym specjalnie dla nich. W tej chwili jest to bodajże Etiopia od Good Coffee.
Poza klasyką są też przelewy. I tu zaczyna się zabawa... Jest z czego wybierać - kawy się zmieniają, więc spytajcie baristę co akurat ma na brew barze. Piłem Honduras od Good Coffee i Kenię z HAYBa. Od takich kaw zaczynać mógłbym każdy poranek :-)
A jeśli jesteście z tych, co to do kawy lubią przekąsić coś słodkiego to też dobrze trafiliście. Jeżeli łączy się to z trudnością w podejmowaniu decyzji - to już gorzej. Tu wybór będzie jeszcze większy. Ja mogę polecić któryś z serników (różany lub z musem mango). Lubię ser. Jest też spory wybór wegańskich słodkości ale to nie moje klimaty. A jak wpadniecie w któryś z czwartków to polecam spróbować pączków z MODa. Tylko szybko znikają, ostrzegam...
Są też śniadania w postaci owsianek i granoli. I zupa jest.
Dajcie szansę którejś z kanapek. Są pyszne. Poza tą z pastrami i wegańską z Bezmięsnym Mięsnym jest też On - cheddar z gruszką i sosem bazyliowym. Koniecznie.
Wracam i wracać będę.

Termin wizyty: styczeń 2019
3  Dziękujemy, qbavoo
Zrecenzowano 30 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pilna potrzeba zagrzania się doprowadziła nas do tego miejsca i nie żałujemy. Bardzo klimatyczne miejsce z najlepszymi vege kanapkami, tartami, kawami i naparami w mieście. Serdecznie polecamy.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, lukaszkowalczyk

STOR — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w STOR? Podziel się wrażeniami!