Pijalnia Czekolady E.Wedel - Krakowskie Przedmieście
Nr 22 wśród 74 Desery (Warszawa)
Kuchnie: Europejska

Czas oczekiwania przekracza wszelkie granice. Po kwadransie pojawiła się obsługa z kartą. Po dalszych 40 minutach nikt nie interesował się osobami oczekującymi. Zrezygnowałem!

Dziękujemy, krzysztofm715

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przy okazji zwiedzania starówki w Warszawie zajrzelismy do Wedla. Miła obsługa i jak zwykle pyszne desery lodowe. Polecam każdemu:)

Dziękujemy, 440anetak
Zrecenzowano 9 czerwca 2019

Generalnie pijalni czekolady Wedela nikomu przedstawiać nie trzeba. Jaki jest koń, każdy widzi, a jest to wyjątkowo dobry gatunek ssaków. Czekolady, zarówno te w formie stałej jak i płynnej, są wyśmienite, a lodów nigdy sobie nie odmawiam. Tak też było i tym razem, gdy w tę gorącą niedzielę zaszliśmy tam z małżonką i jej rodzicami, aby skosztować tego i owego. Lody i kawa były bardzo dobre, generalnie wszystko było dobre, oprócz - koło jedzenia - najważniejszego elementu, czyli obsługi. Gości w lokalu było bardzo mało, szczególnie jak na niedzielne słoneczne popołudnie, ale doprosić się kelnerki o rachunek i o resztę było bardzo ciężko. Gdy poprosiliśmy o rachunek, który nam Pani przyniosła, to wpierw nie mogliśmy się doczekać żeby go w końcu zabrała, a gdy już to zrobiła zniknęła gdzieś na długie minuty. Po moim uprzejmym przypomnieniu się innej kelnerce (jednej z trzech), że wciąż czekamy na rozliczenie, ta odpowiedziała, że koleżanka "liczy" - cokolwiek to miało znaczyć. Gdy powiedziałem - wciąż uprzejmie - że długo czekamy ta oznajmiła, że to nie jej wina. Cóż, polecam kierownikowi tego lokalu przyjrzeniu się kelnerkom, które nieraz rozmawiały we trzy za ladą zamiast obsługiwać gości, a potem wydaje resztę przez niemal 10 min. No ale w końcu doczekaliśmy się jej - cały stos drobniaków - dosłownie. I żadnego "przepraszam, że to tak długo trwało". Kurcze, Wedel, zróbże coś!

P.S. żeby to był jeden raz, ale w innym lokalu - na Freta - z kolei czeka się na wszystko milion lat - niezależnie od liczby gości. Absurdy.

Dziękujemy, substantiisseparatis
Zrecenzowano 12 kwietnia 2019

Udaliśmy się do Pijalni Czekolady. Miałem dobre wspomnienia z tym miejscem. Niestety okazało się że czekolada była rzadka. Pamiętałem, że czekolada była gęsta, taka, którą spożywa się idealnie łyżeczką. Niestety produkt nie spełnił moich oczekiwań. Teraz wolę sam zrobić taką czekoladę w domu. Jedynym plusem była miła obsługa.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, piotrj534
Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Ależ pysznie! Wspaniały smak mlecznej gorącej czekolady. Rewelacyjny deser zebra z musem truskawkowym. Sorbet truskawkowy-palce lizać! Po prostu niebo w gębie! Obsługa bardzo miła. Można płacić kartą.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, AnnaB10911

Pijalnia Czekolady E.Wedel - Krakowskie Przedmieście — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pijalnia Czekolady E.Wedel - Krakowskie Przedmieście? Podziel się wrażeniami!