“Dobra pizza - mila atmosfera”
Spacca Napoli — recenzja

Spacca Napoli
Nr 143 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska

Spędziliśmy bardzo milo wczorajszy wieczór. Świetny surowy wystrój wnętrza restauracji, miła obsługa i smaczne jedzenie.

Dziękujemy, Morello0306

Zarezerwowaliśmy stolik, udaliśmy się na późny obiad w niedzielę nastawieni na smaki Neapolu jakie pamiętamy i cóż.....po zajęciu miejsca usłyszeliśmy o g.16.00 że pizzy brak i już jej do końca dnia nie będzie.... My dorośli chcieliśmy zjeść coś innego, ale dla dziecka miala być obiecana pizza jaką pamięta choćby od Gino Sorbillo. No cóż, może następnym razem. Tylko jak sprawdzić wcześniej, czy ciasto się nie skończyło?? Znam Włochy wszerz i wzdłuż. Nigdy mi się coś takiego nie przytrafiło. Daję 3 gwiazdki, bo nie spróbowałam innych dań, może są genialne, ale ..jak neapolitański lokal może nie mieć pizzy.

Dziękujemy, Fanklubbiedronka

Pizzeria położona w centrum Warszawy . Obsługa dość sprawna i szybko reagująca. Jest ogródek na którym można zjeść w upalny dzień. Spróbowałem przystawki z cukinią , przeciętna bez fajerwerków. Pizza też bez wzlotów kulinarnych, ot dobra, rzemieślnicza robota . Ceny Warszawskie.

Dziękujemy, mbm07
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczny, dobrze usytuowany lokal, z przyjemnym wystrojem i smacznymi potrawami. Minusem, który jest zauważalny, są niewielkie stoliki i ich duża ilość na niewielkiej przestrzeni.

Dziękujemy, pawe_k210
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce wybrałam z polecenia na instagramie.Niestety jedzenie tylko okej nic więcej.Ceny umiarkowane,Wystrój i obsługa na plus, jednak to co najbardziej rzutuje na opinię-jedzenie nie jest niczym wyjątkowym.Jest wiele lepszych miejsc w Warszawie.Desery Bardzo przeciętne, porcje makaronu małe, zaś sałatki duże.Sposób podania też nie najlepszy.

Dziękujemy, Agnieszka P

Spacca Napoli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Spacca Napoli? Podziel się wrażeniami!