“Włoski lunch”
Spacca Napoli — recenzja

Spacca Napoli
Nr 144 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczny, dobrze usytuowany lokal, z przyjemnym wystrojem i smacznymi potrawami. Minusem, który jest zauważalny, są niewielkie stoliki i ich duża ilość na niewielkiej przestrzeni.

Dziękujemy, pawe_k210

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce wybrałam z polecenia na instagramie.Niestety jedzenie tylko okej nic więcej.Ceny umiarkowane,Wystrój i obsługa na plus, jednak to co najbardziej rzutuje na opinię-jedzenie nie jest niczym wyjątkowym.Jest wiele lepszych miejsc w Warszawie.Desery Bardzo przeciętne, porcje makaronu małe, zaś sałatki duże.Sposób podania też nie najlepszy.

Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Pięknie położony lokal. Super obsługa. Menu dla każdego. Kuchnia z włoskimi smakami. Warto przed przyjściem rezerwować stolik. Świadczy to o renomie tej restauracji. Bywam tu często.

1  Dziękujemy, HARAAM
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie. Pysznie i świeżo. Mały kącik dla dzieci, przemiła obsługa. Autentycznie włoska gościnność, smaki, atmosfera.
Wracam co kilka miesięcy i zawsze 5/5 gwiazdek

Dziękujemy, Darek G
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Trafiliśmy przypadkiem i lepiej nie mogliśmy trafić. Fantastyczna kuchnia włoska, rewelacyjna pizza, rewelacyjny makaron z długo gotowaną wołowiną, bardzo dobre wino i świetny klimat. Byliśmy raz, szybko wróciliśmy, spędziliśmy kilka godzin siedząc, jedząc, pijąc...po włosku. Wrócimy na pewno, polecamy każdemu.

2  Dziękujemy, szymonfliegel

Spacca Napoli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Spacca Napoli? Podziel się wrażeniami!