“Jedzenie jest tylko dodatkiem, ale jakim!”
Jung & Lecker — recenzja

Jung & Lecker
Nr 1 075 wśród 2 707 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Międzynarodowa
Zrecenzowano 14 października 2016

Wybraliśmy się ze znajomymi na "winną" kolacyjkę. Wybraliśmy zestaw przekąsek na środek stołu i po daniu głównym. Wszystko smaczne.

Ale najważniejsza jest oprawa. Pan Somalier dobrał nam odpowiednie winka. Dodatkowo, bezpłatnie zabrał nas w podróż degustacyjna po kilku winnicach. Tacy ludzie tworzą markę lokalu! Na pewno tu wrócimy

Dziękujemy, Paweł K
Napisz recenzję

Zrecenzowano 25 sierpnia 2016

Bardzo fajna restauracja. Serwująca dobre jedzenie. Zmienne z uwzględnieniem sezonowych produktów. Bardzo dobre niemieckie wina. Świetna obsługa. Przystępne ceny. Ciekawe wnętrze.

1  Dziękujemy, Barbara L
Zrecenzowano 18 lipca 2016

Bardzo profesjonalna obsługa pomogła mi wybrać odpowiednie wino. Zamówione przystawki były wyjątkowo ładnie podane i miały dobrze zbalansowane smaki. Przyszliśmy napić się wyjątkowego wina i nasze oczekiwania zostały w pełni zaspokojone. W lokalu panuje bardzo sympatyczna, rodzinna atmosfera. Nawet kompletny laik nie musi czuć się zawstydzony gdyż niezwykle taktowna obsługa pomoże poznać świat win. Każde wino można kupić zarówno w butelce jak i w kieliszku co daje okazje do zdegustowania wielu rodzajów win.

1  Dziękujemy, Emil H
Zrecenzowano 16 czerwca 2016

Niestety kompletne rozczarowanie. Na przystawki czekaliśmy blisko godzinę i zostały podane niekompletne. Z dania głównego zrezygnowaliśmy bo Pani kelnerka ocknęła się po czasie że nie ma tego co zamawialiśmy. I o ile same przystawki powalające nie były, ale w miarę poprawne w smaku, o tyle desery, które brzmiały szumnie i smacznie okazały się kompletną katastrofą. A zwieńczeniem wszystkiego był fakt, że wybranego przez nas wina nie możemy dostać bo jest "nie schłodzone" - totalne nieporozumienie w wine barze... Bez naszego udziału wybrano za nas inne wino... Podsumowując weszliśmy pełni entuzjazmu i zajarani koncertem - wyszliśmy po dwóch godzinach głodni i wkurzeni. Koncert z tego wszystkiego był najlepszy. Dodam jeszcze że było nas siedmioro i warto było zakręcić się koło naszego stolika. Dopełnieniem klapy jest kompletnie nieporadna obsługa i totalny brak zainteresowania klientami ze strony właściciela.

Dziękujemy, rozczarowanaa
Zrecenzowano 12 listopada 2015

Świetne przystawki wyśmienita kuchnia, a do tego przepyszne wina, czego chcieć więcej? polecam spróbować roladkę z suma afrykańskiego :)

2  Dziękujemy, Kamil M

Jung & Lecker — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Jung & Lecker? Podziel się wrażeniami!