“Fatalna obsługa, kosmiczny czas oczekiwania i rozwolnienie”

Kebab King - Król Kebabów
Nr 41 wśród 44 Szybkie posiłki (Warszawa)
Kuchnie: Turecka

Restauracja DRAMAT - na zamówienie czekałem 3,5 godziny, po drodze raz zostało anulowane. Gdy kebab w końcu przyszedł, już nie byłem głodny, no ale jak zapłacone to zjadłem. No i wtedy zaczęło się najgorsze - choroba przez 3 dni, nie mogłem odkleić się od toalety. NIE POLECAM NIKOMU! Omijać szerokim łukiem wszystkie lokale kebab king!

Dziękujemy, Paweł P

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Najgorszy kebab jaki jadłem, niedosc że nie można poprawić zamówienia bo niby dostawa już jedzie(dodam że od kad jechała minęło 1,30) to jeszcze zimny, a sałatka poslodzona chyba 4 chochlami cukru!!! Nie polecam ostatni raz zamówiliśmy pozdrawiam

Dziękujemy, Damian R
Zrecenzowano 10 lutego 2019

Smaczne posiłki w akceptowalnej cenie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dobra klimatyzacja - ubrania nie przesiąkają aromatem dań :-)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Krystyna10
Zrecenzowano 5 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Szybki serwis i pyszny kebab! Ale Ty, który to czytasz, nie myśl że jest tam tak doskonale bo są tam też minusy! Kiedy się wchodzi to jest ciasno ALE na szczęście jest miejsce na górze. I drugi minus to jest ten, że stoły mogłyby być czystsze. Ale to nie znaczy że, kiedy będę przyjeżdzać do Warszawy nie będę już tam chodzić bo są minusy! Nie! Dadzą się znieść te minusy. Chociaż są pyszne kebaby i szybki serwis.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, xAnteKx01
Zrecenzowano 4 grudnia 2018

Zwyczajny kebab, bez szaleństw, smaczny, ciepły, w przyzwoitej cenie. Sos ostry jest rzeczywiście ostry co się ceni.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Natalia L

Kebab King - Król Kebabów — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kebab King - Król Kebabów? Podziel się wrażeniami!