Warszawa
Wieczór na tarasie

Siedziałam ostatnio na ogródku na tarasie, podziwiałam widoki, piękny stadion narodowy. Wypiliśmy z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
alicjawr
Warszawa, Polska
Zapierający widok

Jedyny punkt widokowy na starym mieście z którego można dokładnie zobaczyc przepiękne zabytki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Marczak222

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Wszystko dla zdrowia , niespodzianka - wspinaczka. Przepiekne widoki dla duszy. Warto bylo chociaz troche sie zmeczylismy

Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Zdecydowanie warto poświęcić kwadrans lub dwa, by spojrzeć na naszą poczciwą Starówkę z perspektywy nieco innej niż zwykle. Polecam. Basia.

Dziękujemy, basiawarszawa
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zwiedzając starówkę nie można nie zobaczyć jej z tarasu widokowego. Dobre miejsce do zwiedzenia dla każdego odwiedzającego turysty.

Dziękujemy, emde9018
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Świetne miejsce dla turystów odwiedzających Warszawę. Idealne miejsce do podziwiania piękna Starego Miasta.

Dziękujemy, Pawellkot
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Super miejsce żeby zobaczyć stare miasto z lotu ptaka. Zdjęcia wychodzą na prawdę cudowne. Bardzo polecam.

Dziękujemy, Mareczek365