Zapierający widok

Jedyny punkt widokowy na starym mieście z którego można dokładnie zobaczyc przepiękne zabytki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Marczak222
Wspaniałe miejsce na spacery

Wspaniałe miejsce na spacery dla każdego. Super dla singli, par i rodzin z dziećmi. Punkt... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
48monikal
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Zdecydowanie warto poświęcić kwadrans lub dwa, by spojrzeć na naszą poczciwą Starówkę z perspektywy nieco innej niż zwykle. Polecam. Basia.

Dziękujemy, basiawarszawa
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zwiedzając starówkę nie można nie zobaczyć jej z tarasu widokowego. Dobre miejsce do zwiedzenia dla każdego odwiedzającego turysty.

Dziękujemy, emde9018
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Świetne miejsce dla turystów odwiedzających Warszawę. Idealne miejsce do podziwiania piękna Starego Miasta.

Dziękujemy, Pawellkot
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Super miejsce żeby zobaczyć stare miasto z lotu ptaka. Zdjęcia wychodzą na prawdę cudowne. Bardzo polecam.

Dziękujemy, Mareczek365
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Idealne miejsce do podziwiania Starego Miasta z góry. Warto pokonać te "kilka" schodków, aby spojrzeć na Warszawę z zupełnie innej perspektywy.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, justynamP7584VS