“Niebo w gębie ”

Przysmaki Podlasia Restaurant
Nr 1 214 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Europejska, Polska
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Już dawno nie jadłem tak dobrych kołdunów. To było niebo w gębie. Idealne ciasto a w środku idealnie doprawione mięso. Trzeba czekać 10 min ale to zaleta bo nie maja gotowców tylko gotują na bierząco. Super!!!!

Dziękujemy, burmak01

Zrecenzowano 22 marca 2017

To restauracja malutka, rzekłbym - barek. Położona blisko Hali Mirowskiej, po przeciwnej stronie Alej Jana Pawła II, ukryta za biurowcami o nazwie Atrium. Czynna jedynie 10-17, ale w tych godzinach zawsze pełna. To zasługa menu i cen. Wszystko poniżej 20 PLN, a karta dań to kilka zup, rozmaite pierogi, babka ziemniaczana i kartacze z mięsem. Dodatek do drugich dań - surówka z kiszonej kapusty, ogórek kiszony. Wszystko zwyczajne - ale jakie smaczne. Chętnie tu wrócę na tak rzadkie obecnie w Warszawie kartacze - czyli zeppeliny... Bardzo miła obsługa i fantastyczne smaki.

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, Andrzej R
Zrecenzowano 6 października 2016 z urządzeń przenośnych

Zachęcam do spróbowania. Tradycyjna kuchnia Polska, zaledwie kilka miejsc siedzących wiec kto pierwszy ten lepszy.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, Łukasz S
Zrecenzowano 12 lipca 2016

Okoliczne biura o tym wiedzą że tu jest: smacznie, tani i szybko, malutki lokal na kilka stolików, miła sprawna obsługa, kilka dań wiadomo że dziś robione - to zalety.Wady jak dla tego typu miejsca nie widzę. Potrawy z Podlasia - znakomite. Oby tak dalej i napewno jeszcze tu wrócę.

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, starchem
Zrecenzowano 15 marca 2016

Restauracyjka/bar stał się moim głównym celem obiadowym w śródmieściu.
Oprócz rewelacyjnych kartaczy - najlepsze jakie jadłem - oferują codzienne zestawy lunchowe. Stosunek smaku potraw i wielkości porcji do ceny jest bardzo wysoki.
Menu można znaleźć na facebooku. Lokal mikroskopijny, ale można zamówić dania na wynos albo z dostawą.
Polecam, polecam, polecam :)

Termin wizyty: marzec 2016
1  Dziękujemy, KrzysiekZao

Przysmaki Podlasia Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Przysmaki Podlasia Restaurant? Podziel się wrażeniami!