“Bardzo dobre burgery”
Ale Burger — recenzja

Ale Burger
Nr 42 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Kuchnie: Amerykańska
Zrecenzowano 20 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie jestem fanką burgerów dlatego też ciężko mnie zadowolić, ale w ale burgerze naprawdę mi smakowalo, smaczna, mięciutka bułka, pyszne mięso, a na tle tego wszystkiego miła obsługa.

Co do poniżej wymienionej wentylacji, fakt, jest to duży problem, poszłam tylko do łazienki, a moje włosy już zaczęły nieprzyjemnie pachnieć, mimo wszystko uważam, że warto tu zjeść (na zewnątrz :))).

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, jasiczkens

Zrecenzowano 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Burgery są tutaj naprawdę pyszne! Ale niestety problemy z wentylacją są ogromne. Zimą nie da się tam wysiedzieć. Do tego wystarczy pobyć w środku kilka minut, a wszystkie ciuchy nadają się do prania. "Zapach" smażonego mięsa zostaje z tobą na długo i to nie jest fajne towarzystwo. Dlatego na burgera przyjdę z radością, bo są najlepsze na całym Ursynowie, ale tylko latem jak można posiedzieć na leżakach na zewnątrz.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, alicjal838
Zrecenzowano 8 lutego 2019

Bardzo lubię burgery z tego miejsca - jeśli chodzi o URSYNÓW to no. 1. Jeśli mam ochotę się NAJEŚĆ jakby miał się kończyć świat - to tam :)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Kaiwobukaj
Zrecenzowano 2 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Naprawdę smaczne buły z mięsem i dodatkami. Czilli i czizbejkon wysmażone jak chcieliśmy. Sprawnie podane. Jak będziemy kiedyś jeszcze w okolicy to zajdziemy.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, WeAreJustGoingAround
Zrecenzowano 9 października 2018

Najlepszy burger na Ursynowie, chrupiące bułeczki i wspaniałe mięso, to "to" co tygryski lubią najbardziej... cieknie ślina na myśl.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, _meg82somm

Ale Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ale Burger? Podziel się wrażeniami!