“Miło i smacznie”
Focaccia Ristorante — recenzja

Focaccia Ristorante
Zamów online
Nr 711 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fajna miejscówka zarówno na romantyczną kolację jak i spotkanie ze znajomymi. Obsługa przemiła i kompetentna. Potrawy, a miałam okazję próbować menu degustacyjnie, nie tylko dobre ale też były pięknie podane. Dobry wybór win. Włoska pomidorowa z mozzarella cudownie pomidorowa. Deser z białej czekolady z owocami był wisienka na torcie.

1  Dziękujemy, KatarzynaG1485

Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra włoska kuchnia, gdzie dla kucharzy (pracujących przy na oczach klientów) detale na talerzu i niuanse smaków mają znaczenie. Bardzo dobry dobór win, których raczej nie dostaniemy w innych lokalach. Świetna lokalizacja (tuż obok Starówki) i parking. Same plusy.

2  Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka
Zrecenzowano 17 kwietnia 2019

Na "czekadełko" podano kawałek pszennego pieczywa z opiekacza z mała buteleczką oliwy. A liczyłam na focaccię... Na pierwszej stronie menu zachęca do spróbowania pięciu momentów szefa kuchni. Zamówiłam. Było nas troje. Kelner odpowiedział, że nie podają na nieparzystą liczbę osób. Poprosiłam więc dla dwóch osób. "Nie radzę" usłyszałam od kelnera. Reklamowany na pierwszej stronie menu festiwal muli ma miejsce tylko w czwartek i piątek a ja byłam w poniedziałek. Zamówiliśmy z karty ravioli - nie było. Zamówiliśmy małże św. Jakuba - nie było a godzina dopiero 14. Zdecydowałam się na tatar. Miniaturowa porcyjka a do tego koszmarnie źle posiekana.
Oprócz zawsze wolnego parkingu, co jest rzadkością w centrum miasta, nie widzę żadnych zalet

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, marylasmakosz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RestauracjaFocaccia, Manager, Focaccia RistoranteOdpowiedź udzielona 21 lipca 2019

Jest nam niezmiernie przykro, że nasza restauracja nie sprostała Pani oczekiwaniom.
Ponieważ serwujemy produkty jak najwyższej jakości, a funkcjonowanie restauracji zależy również od dostawców, którzy niestety nie zawsze dostarczą nam zamówiony produkt na czas, stąd też brak wymienionych przez Panią pozycji. Pracujemy nad tym, aby takie sytuacje się więcej nie powtórzyły.
Jeśli chodzi o menu degustacyjne to pozycje, które polecamy spróbować każdemu, więc odpowiedź kelnera była niedopuszczalna – bardzo przepraszamy za jego zachowanie i z pewnością wyciągniemy wobec niego konsekwencje.
Serdecznie zapraszamy do kolejnych odwiedzin, żebyśmy mogli zatrzeć pierwsze niemiłe wrażenie Focaccii.

Zrecenzowano 15 kwietnia 2019

Wystrój i lokalizacja restauracji są jej największym atutem. Przemiła obsługa. Porcje były nie za duże. Dobre miejsce na romantyczną kolacje we dwoje.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, jankos84
Zrecenzowano 13 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Włoska Resteuracja w dobrej lokalizacji obok starówki - jedzenie smaczne - choć jak dla mnie przekombinowane - miła obsługa, wystrój elegancki - warto wpaść i samemu spróbować - może wrócę

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, zorro128

Focaccia Ristorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Focaccia Ristorante? Podziel się wrażeniami!