“Idealne miejsce na kolację biznesową! ”
Bubbles — recenzja

Bubbles
Reserve a table
wt., 1.12
20:00
Nr 49 wśród 3 559 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad
Okolica: Śródmieście Północne
Opis: Bistro i bar. Odkryj prawdziwy smak Prosecco, Cavy i Szampana w towarzystwie pysznych dań kuchni polskiej, francuskiej i włoskiej w niezwykle atrakcyjnych cenach. W naszym menu znajdziesz między innymi owoce morza i kaszankę z chorizo, tatar z pomidora i foie gras w sosie kiwi oraz bogaty wybór serów i regionalnych wędlin.Nasze motto brzmi: „Bąbelki pasują do każdego dania, na każdą okazję i bez okazji”. Jeśli masz ochotę wpaść ze znajomymi i spędzić czas w towarzystwie pysznych przekąsek i bąbelków, koniecznie nas odwiedź. Wprawimy Cię w świetny/szampański nastrój!
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pięknie, przepysznie i bardzo miło!
Polecam każdemu- zarówno na kolację biznesową jak i obiad ze znajomymi! Genialne miejsce i cudowna obsługa.

1  Dziękujemy, igakajad

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Z czystym sumieniem polecam to miejsce każdemu! Jedzenie przepyszne, warte swojej ceny, która uważam nie jest wcale wygórowana. Bardzo przyjemna atmosfera i obsługa, zarówno w środku jak i na zewnątrz w ogródku- gdzie można super spędzić czas z przyjaciółmi, z partnerem czy w ramach spotkania biznesowego.

Kelner Zbyszek przemiły i profesjonalny, tacy kelnerzy powinni być wszędzie!!!

Polecam 100%!

Dziękujemy, paulkam91
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładny wystrój i klimat ,danie glowne smaczne aczkolwiek po dobrych recenzjach rozczarował mnie brak profesjonalizmu obslugi i rozkojarzenie kelnerki obsługujacej.

1  Dziękujemy, 961tomasza
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne wino, wyśmienite jedzenie i najlepszy Pan Zbigniew! Wyjątkowe miejsce na mapie stolicy! Atmosfera 10/10!Polecam całym serduchem!

Dziękujemy, mirleyfirley
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce na spotkania ze znajomymi - świetna atmosfera, dobre jedzenie i niezapomniane przeżycia związane z otwieraniem szampana szablą :) I Pan Zbigniew-kelner niezastąpiony!

Dziękujemy, paulina92k

Bubbles — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bubbles? Podziel się wrażeniami!