“Miejsce warte odwiedzenia na mapie Warszawy!”
Bubbles — recenzja

Bubbles
Rezerwuj z
Bubbles nie ma wolnych stolików w wybranym terminie. Wybierz inny termin lub wyszukaj restaurację z wolnymi stolikami.
Wybrany czas już minął.
Nr 45 wśród 3 317 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch
Opis: Bubbles to jedyne miejsce, które serwuje Gościom bąbelki z całego świata ale… Tylko TUTAJ przekonacie się Państwo, że ten szczególny rodzaj trunku nie służy jedynie celebracji, ale idealnie komponuje się z prostymi daniami. Bogaty asortyment bąbli podkreśla znakomitą kuchnię łączącą proste produkty w zaskakujące kompozycje. W menu między innymi: szeroki wybór regionalnych wędlin i serów, Raclette z piecyka, tatar z pomidora, owoce morza, sezonowane mięsa oraz nietuzinkowe desery. Sekret wspaniałego smaku potraw kryje się w składnikach, z jakich są przyrządzane. Obok specjałów pochodzących prosto z Włoch, Hiszpanii oraz Francji, znajdą Państwo smakołyki od małych, Polskich producentów, którzy dostarczają do restauracji najwyższej jakości regionalne perełki. Bubbles to nie tylko Szampania, do wyboru również szeroki wybór win z Włoch i Hiszpanii. Wielbicieli mocnych trunków czeka spotkanie z wielkimi markami klasycznych alkoholi, oraz niespodziankami z rodzimych gorzelni.
Zrecenzowano 22 listopada 2018

Miejsce urokliwe, z przepysznym jedzeniem. Spośród zamówionych dań smakowało nam wszystko: bliny z wędzonym łososiem, dyniowe szpecle z rydzami, stek i ciekawe dodatki np. bób na maśle z miętą. Nic tylko próbować i się rozkoszować smakiem. Załoga doskonale potrafi dobrać rodzaj szampana do wybranych dań. Na pewno jeszcze tam wrócę!

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, Magdalena P

Zrecenzowano 2 listopada 2018

Urocze miejsce, w którym można dobrze zjeść i spędzić miło czas przy klimatycznej muzyce. Przemiła obsługa dbająca o klienta. Niesamowity charakter dodaje szeroki wybór win. Serdecznie polecam na randkę, czy spotkanie z przyjaciółmi.

Dziękujemy, Wanderer17641506952
Zrecenzowano 26 października 2018 z urządzeń przenośnych

Goraco polecam odwiedzenie tego miejsca, jest przytulnie, mila obsluga kelnerska ale przede wszystkim kuchnia! Duzy wybor pysznych przekasek i wyborne dania glowne - polecam kaczke z kopytkami!

Dziękujemy, Daniel M
Zrecenzowano 11 października 2018 z urządzeń przenośnych

Dziękuję ekipie Bubbles za wspaniały wieczór z moimi Przyjaciółmi! Świetna kuchnia i doskonała obsługa Pani Karoliny! Dawno w warszawskich lokalach nie spotkałem się z tak dużym profesjonalizmem. Polecam każdemu, a sam wpadnę jeszcze zapewne nie raz!

1  Dziękujemy, Dominik A
Zrecenzowano 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Co tu dużo mowic .... BUBBLES na tak , klimat na tak , serwis na tak poprostu wszystko super , można by tam wracać co weekend i rozkoszować się wspaniałym klimatem napewno szybko wrócimy przy następnej wizycie w Wawie , obowiązkowo . Do zobaczenia .

Dziękujemy, ReneMaks

Bubbles — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bubbles? Podziel się wrażeniami!