“Przyjemna restauracja”
Bubbles — recenzja

Bubbles
Rezerwuj z
Bubbles nie ma wolnych stolików w wybranym terminie. Wybierz inny termin lub wyszukaj restaurację z wolnymi stolikami.
Wybrany czas już minął.
Nr 55 wśród 2 698 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch
Opis: Bubbles to jedyne miejsce, które serwuje Gościom bąbelki z całego świata ale… Tylko TUTAJ przekonacie się Państwo, że ten szczególny rodzaj trunku nie służy jedynie celebracji, ale idealnie komponuje się z prostymi daniami. Bogaty asortyment bąbli podkreśla znakomitą kuchnię łączącą proste produkty w zaskakujące kompozycje. W menu między innymi: szeroki wybór regionalnych wędlin i serów, Raclette z piecyka, tatar z pomidora, owoce morza, sezonowane mięsa oraz nietuzinkowe desery. Sekret wspaniałego smaku potraw kryje się w składnikach, z jakich są przyrządzane. Obok specjałów pochodzących prosto z Włoch, Hiszpanii oraz Francji, znajdą Państwo smakołyki od małych, Polskich producentów, którzy dostarczają do restauracji najwyższej jakości regionalne perełki. Bubbles to nie tylko Szampania, do wyboru również szeroki wybór win z Włoch i Hiszpanii. Wielbicieli mocnych trunków czeka spotkanie z wielkimi markami klasycznych alkoholi, oraz niespodziankami z rodzimych gorzelni.
Zrecenzowano 11 września 2017

Super miejsce na nie jeden wypad. W restauracji panuje przyjemny klimat. Potrawy nie dość że bardzo dobre to na dodatek w rozsądnej cenie,a lokal posiada naprawdę imponującą ilość trunków. Również dużym plusem jest miła obsługa

Dziękujemy, Dj D
Napisz recenzję

Zrecenzowano 12 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam odwiedzenie tej restauracji.
Bardzo dobra obsługa, owoce morza pierwsza klasa - po prostu palce lizać.
Napewno jak będziemy ponownie w Warszawie odwiedzimy Was

Dziękujemy, Marcin Z
Zrecenzowano 9 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa, bardzo dobry tatar z pomidorów, świetne sardynki, pyszne desery, duży wybór win i szampanów, rozsądne ceny. Na zakończenie gratisowa nalewka z ciekłym azotem. Polecam ;-)

Dziękujemy, Dariusz B
Zrecenzowano 27 lipca 2017

Jak to się stało, że dopiero wczoraj trafiłam do "Bąbelków"? Nie mam pojęcia - to jeden z większych życiowych, a na pewno kulinarnych, błędów.

Zobaczywszy menu w internecie, wiedziałam że nie będzie klasycznego "przystawka, danie główne, deser". I tak było. Przystawki, przystawki, przystawki - idźcie i jedzcie! Kurki na maśle! Małże w sosie maślano-winnym (są też w innych sosach, ale po co udziwniać!). Awokado z salsą pistacjową! Fasolka szparagowa z bobem i chorizo... To mój zestaw. Współbiesiadnik jadł ostrygi (mlaskał), małże takoż, marguezy (pyszne) i kaszankę (wyśmienita). A na deser wzięliśmy wspólnie raclette. Z nieposkromionego łakomstwa, przyznaję.

To miejsce na długą - trzy, czterogodzinną posiadówkę. Niespieszne smakowanie prostych i jednocześnie wykwintnych danek. Plus bąbelków lub wina, które również było cudowne.

Wielkie WOW, wielkie TAK. Na pewno wrócę!

Dziękujemy, msol221
Zrecenzowano 28 czerwca 2017

Na prawdę świetny lokal pod wieloma względami. Schludny ciekawy wystrój. Dobre pyszne jedzenie w niedługim czasie oczekiwania zgodne z zamówieniem. Wysoka kultura osobista i mili ludzie z obsługi. Czego można chcieć więcej? Polecam na prawdę gorąco

1  Dziękujemy, Kamil J

Bubbles — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bubbles? Podziel się wrażeniami!