“Smacznie🙂”
Trattoria Bellagio — recenzja

Trattoria Bellagio
Nr 696 wśród 3 287 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska

Pizza bardzo dobra. Makaron super. Rosołu tak dobrego dawno nie jadłem. Obsługa tez bardzo miła. Warto odwiedzić.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Piotr R

Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna pizza, makarony również smaczne, przyjemne wnętrza i sympatyczny ogródek. Z obsługa bywa różnie, generalnie polecam

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 941kasias
Zrecenzowano 27 listopada 2017

Do Bellagio trafiłam przez przypadek. Pizza dolce Parma po prostu powaliła mnie na kolana! Pierwszy raz jadłam pizzę z miodem i kozim serem – niesamowita mieszanka smaków! Jadłam też sałatkę ze szpinakiem – była wykwintna:) Po takim udanym wstępie, regularnie bywałam w Bellagio, próbując prawie każdej pizzy i polecając trattorię wszystkim znajomym i rodzinie. I wszyscy byli zachwyceni. Aż do czasu remontu, po którym popsuła się moja ukochana dolce Parma - do pizzy która miała na początku twardy ser kozi podano roladkę z półpłynnym serem kozim! Co za niewypał! Zapytałam o to panią kelnerkę która usilnie próbowała mi wmówić że od zawsze podawany był właśnie taki ser do dolce Parmy. Niestety ciasto też było gorsze- bardziej tłuste i gumowate. No i obsługa zdecydowanie pogorszyła swoje standardy. Nie dałam za wygraną i wróciłam po pewnym czasie. I znów słabo. Zamówiłam pizzę z jajkiem sadzonym które było surowe.. (już teraz nie ma tej pizzy w karcie i dobrze). Pamiętając mój prywatny ranking, w którym Bellagio długo było na pierwszym miejscu pomyślałam że do trzech wpadek sztuka i wybrałam się tam jeszcze raz. Nareszcie wszystko wróciło do normy! Pizza vegetariana znów smakowała jak kiedyś, panie były miłe, a mój kolega chwalił makaron z krewetkami. Dobry był też domowy deser malinowy alla Bellaggio, choć trochę za słodki. Mam nadzieję, że trattoria ma już gorsze czasy za sobą i będę znów mogła tu regularnie wpadać na pizzę.
Niestety przez dwie pizzowe wpadki i niezbyt miłe panie kelnerki przez pewien czas, muszę odjąć dwie gwiazdki.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, chilipepper36
Zrecenzowano 13 października 2017 z urządzeń przenośnych

Pizza dobra , obsługa tragiczna , nie rozumiem doliczania pieniędzy za oliwę do pizzy , właściciele skąpstwem pozbawiają się klientów .

Termin wizyty: październik 2017
1  Dziękujemy, Marcin W
Zrecenzowano 25 lipca 2017

Szybkie wyjście na obiad do pobliskiej restauracji. Bez zastrzeżeń:) Pizza, sałatka i spaghetti - wszystko bardzo smaczne, sprawnie podane. Wystrój restauracji też bez zastrzeżeń:)
W zasadzie jedyne czego brakuje to manu dla dzieci... mniejsze porcje itp

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, dabek5

Trattoria Bellagio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Trattoria Bellagio? Podziel się wrażeniami!