“Spore rozczarowanie”
Restauracja Gruzja — recenzja

Restauracja Gruzja
Zamów online
Nr 610 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 10 września 2019

To byla druga gruzinska restauracja, ktora odwiedzilam. Wspomnienie po pierwszej bardzo przyjemne a tu no niestety slabo... zamowilam watrobke z kolendra i granatem oraz opiekane ziemniaczki. Watrobka juz samym wygladem mnie zniechecila, za duza ilosc tluszczu. Nawet pol listka kolendry. Glowny i dominujacy smak to zbyt dlugo smazony czosnek, co calkowicie zepsulo danie. Poza tym inne przyprawy niewyczuwalne. Uratowaly mnie opiekane ziemniaczki, ktore okazaly sie po prostu duzymi frytkami. No przynajmniej za tak wygorowana kase nie wyszlam glodna a jedynie rozczarowana. Zdziwilo mnie kiedy Panie kelnerki powiedzialy, ze goscie przychodza specjalnie na watrobke. Byc moze. Ta moja jednak byla wybitnie niedobra. Na zdjeciu jednego z gosci faktycznie wyglada jakby lepiej. Trzy gwiazdki tylko za obsluge, Panie byly w porzadku bo jak zglosilam, ze danie bylo okropne to udzielily mi rabat, ok 20%. Raczej nie wroce ale kazdy powinien sprobowac sam ;)

Dziękujemy, VIKI1973VIKI

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przy okazji pobytu w Warszawie, postanowiliśmy spróbować dań kuchni gruzińskiej...
Zamówiliśmy dania Ostri (miało być pikantne/ było mdłe i letnie ), Adżapsandali / bardzo przeciętne, i chaczapuri - o którym zapomnieli !! Żadnego przepraszam, na rachunek czekałyśmy 20 min, po czym sami poszliśmy zapłacić- kelnerka ponownie zapomniała. Ale nie tylko o nas zapominali, gość przy stoliku obok miał podobne przeżycia.
Obsługa na najniższym możliwym poziomie, a jedzenie bardzo przeciętne.
Cieszymy się że zrezygnowaliśmy z chaczapuri o którym zapomnieli gdyż na ul Nowy Świat znaleźliśmy piekarnię ormiańsko- gruzińską gdzie zjedliśmy przepyszne chaczapuri z różnymi nadzieniami w dużo niższej cenie !!!

Dziękujemy, Anastazja01
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Charczo - wodniste, bez smaku. Chinkali bez sosu w srodku, nie wiadomo z czego. Nigdy więcej. Nie polecam.
Ps. Ubikacja też ciekawe zjawisko

Dziękujemy, 714nazard
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Sobota 13 lipca 2019. Godzina około 23. Składamy zamówienie. Ku naszemu miłemu zaskoczeniu zamówienie przyjmuje bardzo miła i kompetentna obsługa. Zamawiamy plemieni w rosole, Roladki z bakłażana, zupkę z czerwonej fasoli i dwa regionalne placki z serem drugi ze szpinakiem. Duszone warzywa z ziemniakami. Wszystko bardzo smakowało. Zupa z fasoli doskonale doprawiona. Warzywa chrupiące i bardzo aromatyczne. Wszystko zostało podane gorące i świeże. Polecamy dania kuchni gruzińskiej.

Dziękujemy, Beata K
Zrecenzowano 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie czytałam opinii przed pójściem a rzadko mi się to zdarza. Nie jestem rozczarowana ani trochę. Wzięliśmy ucztę dla dwojga i mogę zapewnić, ze najedzą się nawet 3 osoby. Wszystko było smaczne i przynoszone w odpowiednich odstępach czasowych. Bardzo smaczne wino domowe i gruzińskie piwo. Mogę polecić z czystym sercem

Dziękujemy, 21agnieszkak

Restauracja Gruzja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Gruzja? Podziel się wrażeniami!