“Okropna obsługa ! Terrible waiter service 👎🏻”
Restauracja Gruzja — recenzja

Restauracja Gruzja
Zamów online
Nr 582 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przy okazji pobytu w Warszawie, postanowiliśmy spróbować dań kuchni gruzińskiej...
Zamówiliśmy dania Ostri (miało być pikantne/ było mdłe i letnie ), Adżapsandali / bardzo przeciętne, i chaczapuri - o którym zapomnieli !! Żadnego przepraszam, na rachunek czekałyśmy 20 min, po czym sami poszliśmy zapłacić- kelnerka ponownie zapomniała. Ale nie tylko o nas zapominali, gość przy stoliku obok miał podobne przeżycia.
Obsługa na najniższym możliwym poziomie, a jedzenie bardzo przeciętne.
Cieszymy się że zrezygnowaliśmy z chaczapuri o którym zapomnieli gdyż na ul Nowy Świat znaleźliśmy piekarnię ormiańsko- gruzińską gdzie zjedliśmy przepyszne chaczapuri z różnymi nadzieniami w dużo niższej cenie !!!

Dziękujemy, Anastazja01

Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Charczo - wodniste, bez smaku. Chinkali bez sosu w srodku, nie wiadomo z czego. Nigdy więcej. Nie polecam.
Ps. Ubikacja też ciekawe zjawisko

Dziękujemy, 714nazard
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Sobota 13 lipca 2019. Godzina około 23. Składamy zamówienie. Ku naszemu miłemu zaskoczeniu zamówienie przyjmuje bardzo miła i kompetentna obsługa. Zamawiamy plemieni w rosole, Roladki z bakłażana, zupkę z czerwonej fasoli i dwa regionalne placki z serem drugi ze szpinakiem. Duszone warzywa z ziemniakami. Wszystko bardzo smakowało. Zupa z fasoli doskonale doprawiona. Warzywa chrupiące i bardzo aromatyczne. Wszystko zostało podane gorące i świeże. Polecamy dania kuchni gruzińskiej.

Dziękujemy, Beata K
Zrecenzowano 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie czytałam opinii przed pójściem a rzadko mi się to zdarza. Nie jestem rozczarowana ani trochę. Wzięliśmy ucztę dla dwojga i mogę zapewnić, ze najedzą się nawet 3 osoby. Wszystko było smaczne i przynoszone w odpowiednich odstępach czasowych. Bardzo smaczne wino domowe i gruzińskie piwo. Mogę polecić z czystym sercem

Dziękujemy, 21agnieszkak
Zrecenzowano 26 maja 2019

od dawna słyszałam i czytałam o tej restauracji i spodziewałam się uczty i atmosfery bo miejsce na oko wspaniale się prezentuje na zdjęciu Ale idziemy przez podwórka obok mnóstwa śmierdzących,pełnych pojemników na śmieci i z tarasu restauracji je widać.
Na sugestię żeby coś z tym zrobić słyszymy że pani manager nic nie może bo to nie ich śmieci Ok .Od razu uwaga że płatności gotówką W restauracji w centrum stolicy europejskiej?Płaciłam kartą u stóp Kilimandżaro a tu "pani manager nie chce płatności kartą "OK.Może dania wynagrodzą te niedogodności
Zamawiamy :lobio,czaczapuri megruli /placek z3rodzajami serów w środku i na wierzchu/i odżachuri /smażona wieprzowina z ziemniaczkami w gruzińskich przyprawach/ Do picia?gruzińska lemoniada?Ach to napój gazowany i słodki za 15 zł więc nie.Woda z cytryną i miętą?Mięty nie ma ,a woda nieschłodzona (nie zapytano nawet czy chcemy) a dzień jest ciepły czyli litr czegoś co może być naszą poczciwą kranówką z 6 półplasterkami cytryny za 12 zł (nie to że mam coś przeciw kranówce piję ją od ponad 50 lat ale za 12 zł???)
Lobio przekąska fasolowa z bułeczką bardzo smaczna .Czuję przyprawy .Fajne.
Dania główne teraz i wielkie rozczarowanie .Placek nie doprawiony W środku nie czułam 3 serów tylko zwykły żółty a na wierzchu po pasku roztopionego żóltego HMM
25 zł Zjeść się da ale żadna rewelacja.No i wreszcie odżachuri Mały półmiseczek tłustych smażonych ziemniaków/nie chrupią i są bez smaku a chyba każdy kucharz wie że trzeba je odsączyć na papierowym ręczniku ) i 5 słownie pięć małych kawałków karkówki też bez smaku .W byle barze by takie podali.A gdzie słynne gruzińskie przyprawy ?Cena 35 zł HMMMMMMMMMMMMM.
Obsługa też nie najmilsza.Czyli krótko byłam tam pierwszy i ostatni raz i NIE POLECAM.To już lepiej iść na Piękną do "Czinkalni" chociąż mniejszy wybór potraw i win ale dużo smaczniej i milej

Dziękujemy, asodula

Restauracja Gruzja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Gruzja? Podziel się wrażeniami!