“Raz lepiej raz gorzej ”

Bella Napoli - Kondratowicza 18
Nr 226 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal ten ma smaczna pizzę i miła obsługę. Ale niestety kalmary to jest tragedia. Foccacia tez nie przypomina foccaci. I pizza mimo nazwy nie jest neapolitańska, ale na pewno smaczna.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, luxorylux

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tutaj całą rodziną. Niesamowicie pyszna pizza i przystawki. Wszystko oparte na oryginalnych włoskich produktach i to czuć w smaku. Świetnie desery i drinki. Polecam.

Dziękujemy, pren72
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Jestem klientem od bardzo wielu lat i według mnie jakość nie ulega pogorszeniu (trzyma dobry poziom). Świetnej jakości włoskie składniki.
Aktualnie moim ulubionym daniem jest spaghetti carbonara - polecam spróbować.

Dziękujemy, edgesplit
Zrecenzowano 9 czerwca 2019

Rozczarowana jestem tym miejscem na wielu płaszczyznach. Pizza z serem bufala generalnie przeciętna, w moim mniemaniu polanie pizzy oliwą niepotrzebnie ją obciążyło zabierając akurat tej pizzy (chodzi mi o składniki) lekkości smaku. Ciasto dość przeciętne. Moje rozczarowanie dotyczy głownie potraktowania mnie jako klienta, który złożył rezerwacje na jedną osobę, co spotkało mnie z dość zadziwiającym zachowaniem : zaskoczeniem Pani kelnerki a następnie wybuchem śmiechu prosto w twarz. Postanowiłam zgłosić to do kierownika, który przeprosił mnie za zachowanie powyższej kelnerki ale bez szczególnej atencji- tak nieprofesjonalnemu zachowaniu kelnerki. Niesmak pozostał.

Dziękujemy, KaHaZz
Zrecenzowano 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wiele dobrego słyszałam na temat Belli :) wreszcie postanowiłam sprawdzić. Nie zawiodłam się. Polecam!!!

Dziękujemy, MazdaW2

Bella Napoli - Kondratowicza 18 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bella Napoli - Kondratowicza 18? Podziel się wrażeniami!